خرید رادیاتور اقساطی

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

خرید رادیاتور اقساطی

خرید رادیاتور اقساطی برای تامین گرمای دلخواه به علت سهولت بهره برداری، اطمینان بسیار بالا، نداشتن صدا  و عملکرد خوب، یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین انتخاب‌های مصرف کنندگان سیستم گرمایش تکمیلی ساختمان‌ها می باشد. یکی از رایج ترین شیوه‌های گرمایش در آپارتمان مسکونی، اداری، مدارس و فروشگاه‌ها خرید رادیاتور اقساطی می‌باشد که شوفاژ رنجبری امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید رادیاتور اقساطی می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

خرید رادیاتور اقساطی

بررسی انواع رادیاتور و کاربردهای این محصول پیش از خرید رادیاتور اقساطی

انواع رادیاتور از لحاظ جنس و ماده اولیه سازنده آن در دسته‌های متنوعی قرار می‌گیرند که پیش از خرید رادیاتور اقساطی باید از آن اطلاع داشته باشید. رادیاتورهای پره‌ای، پنلی، قرنیزی و از نظر جنس: فولادی آلومینیوم، استیل، چدنی و شیشه‌ای از جمله این رادیاتورها به شمار می‌روند که در خرید رادیاتور قسطی پیرامون هر کدام از این موارد توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

 خرید رادیاتور پره‌ای اقساطی

رادیاتور پره‌ای از چندین پره با شکل یکسان ساخته شده است که این رادیاتورها عمدتا جنس آلومینیومی دارند و شکل پذیر هستند. از مزایای این نوع محصول می‌توان به این اشاره نمود که در صورت بروز مشکلی در یکی از پره‌های این محصول نیاز به تعویض کل رادیاتور نبوده و تعمیرات آن آسان تر از سایر رادیاتورها انجام می‌پذیرد. در مقابل، تمیز کردن رادیاتور از نوع پره‌ای ممکن است کمی سخت تر نیز باشد و علاوه بر این، این نوع رادیاتورها به طور معمول یشتر نیاز به هواگیری پیدا کرده و این موارد را می‌توان جز معایب نوع پره‌ای برشمرد. خرید رادیاتور اقساطی پره‌ای محدودیتی برای کاربرد نداشته و در بیشتر فضاها مانند اتاق‌های مسکونی، حمام و سرویس بهداشتی و … قابل استفاده می‌باشد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

خرید رادیاتور اقساطی

 بررسی ویژگی رادیاتور پره‌ای آلومینیومی در خرید رادیاتور اقساطی

 • امکان تعویض پره‌ها در صورت خراب شدن
 • داشتن ضریب هدایتی حرارتی نسبتاً زیاد
 • وزن سبک و حجم کمتر در مقایسه با انواع فولادی این محصول

 بررسی ویژگی رادیاتور پره‌ای از نوع ورق استیل نگیر

 • راندمان حرارتی و بازدهی زیاد، در نتیجه صرفه جویی در انرژی
 • عدم نیاز به رنگ و آبکاری پس از خرید رادیاتور اقساطی
 • تمیزکاری بسيار راحت و بهداشتی این رادیاتور
 • مقاومت زیاد در مقابل خوردگی و انواع پوسیدگی
 • زیبا و جذاب جهت طراحـی مدرن دکوراسیون داخلی منزل

خرید رادیاتور پنلی با شرایط اقساطی 6 الی 12 ماهه

رادیاتور پنلی دارای یک سطح صاف و مسطح می‌باشد که این رادیاتورها به طور معمول از ورقه فولادی ساخته شده و انواع مختلفی دارند. برای مثال امکان دارد دارای یک یا دو پنل رادیاتور باشند و مجهز به پره کانوکتور و یا فاقد آن باشند که پنل با یک مایع گرم کننده که از آب است پر خواهد شد. هرچه پنل رادیاتور بزرگتر باشد و یا سطح بیشتری داشته باشد، انتقال حرارت بیشتری صورت می‌گیرد.

بنابراین، خرید رادیاتور اقساطی با پنل دوتایی و ابعاد مشابه نسبت به رادیاتور تک پنلی گرمای بیشتری تولید می‌کند، چرا که سطح کل آن بیشتر است. رادیاتورهای پنلی همچنین امکان دارد، باله یا پره‌های کانوکتور داشته باشد که این پره‌ها نوارهای فلزی کم ضخامتی می‌باشند که به شکل زیگ زاگ در پشت رادیاتورهای تک صفحه ای یا وسط رادیاتور دوپنلی جوش داده  شده و باعث افزایش سطح انتقال گرما در رادیاتور می‌شوند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

خرید رادیاتور قرنیزی اقساطی

یکی دیگر از مدرن‌ترین انواع رادیاتورها در خرید رادیاتور اقساطی، مدل قرنیزی می‌باشد که مثل قرنیز در لبه‌های دیوار نصب می‌‌گردد. لوله‌ آب گرم موجود در ساختار قرنیزها وظیفه دارد تا گرما را به فضا انتقال دهد و آب موجود در لوله‌ها بعد از سرد شدن، به وسیله لوله‌های رفت به پکیج برگشت داده خواهد شد و این چرخه ادامه دارد تا ساختمان به طور کامل گرم شود. خرید رادیاتور اقساطی از نوع قرنیزی مقاومت بالایی در مقابل انبساط و انقباض و جریان آب خواهد داشت و به علت عدم استفاده از لوله‌کشی زیاد باعث کاهش هزینه‌های مصرفی می‌‌گردد.  همچنین رادیاتورهای قرنیزی مصرف انرژی پایین و بازدهی حرارتی زیادی دارند و مقدار نشتی و خرابی در این محصولات گرمایشی بسیار پایین می‌باشد که برای خرید رادیاتور اقساطی از این نوع می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

خرید رادیاتور اقساطی

خرید رادیاتور تک پنل و دو پنل با شرایط اقساطی

اگرچه رادیاتور تک پنل به اندازه رادیاتورهای دو پنل گرما تولید نمی‌کند، اما در مواردی که فضای محدودی مثل یک راهرو کوچک مد نظر است و یا مسائل زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است، این نوع رادیاتور پنلی هم می‌توانند انتخاب مناسبی باشند. مثلا، اگر رادیاتور قرار باشد در زیر یک پنجره عریض نصب گردد، یک رادیاتور تک پنل عریض تر در مقایسه با مدل دو پنلی، کوچک تر بوده و فضای کمی را اشغال خواهد کرد و همچنین با فضا هم مطابقت بیشتری دارد.

قسمت رویی یا بالایی رادیاتور پنلی هم می‌تواند به دو صورت متفاوت دارای روکش و یا سطح گرد و بدون روکش باشد. تفاوت اصلی میان خرید رادیاتور اقساطی روکش دار و بدون روکش، زیبایی می‌باشد، زیرا رادیاتور دارای روکش نمای پره کانوکتور را پنهان خواهد کرد و به همین علت بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید رادیاتور اقساطی از  نوع روکش دار و بدون روکش می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید رادیاتور اقساطی می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

 خرید رادیاتور فولادی اقساطی

این رادیاتور از جنس فولاد به دو شکل عمودی و افقی بسته به نوع موقعیت نصب محصول، تولید و به بازار عرضه می‌‌گردد. به علت مواد فولادی به کار برده شده در رادیاتور فولادی، این وسیله به عنوان یکی از مقاوم‌ترین انواع وسایل گرمایشی به حساب می‌آید. همچنین در بازار امروز ایران رادیاتور پنلی که در بازار یافت می‌شود، از جنس فولاد می‌باشد که ین نوع رادیاتور از ورق‌ آهنی به ضخامت۲۵.۱ میلی‌متر و در اندازه‌های متنوع تولید می‌شود. مراحل ساخت این محصول شامل برش، پرس، فرم دهی و جوشکاری می‌شود و به علت استفاده از فولاد در ساخت این نوع رادیاتور، مقاومت آن در مقابل زنگ‌زدگی و زنگ خوردگی بالا رفته است.

به علاوه جهت افزایش طول عمر رادیاتور فولادی از رنگ‌های مخصوص برای روکش استفاده می‌‌کنند.  همچنین خرید رادیاتور اقساطی از نوع پنلی فولادی به علت بازدهی حرارتی زیادی که دارد؛ بیشتر جهت نصب در مناطق سردسیر توصیه می‌گردد.

مزایای خرید رادیاتور پره‌ای فولادی به صورت اقساطی :

 • عدم امکان جایگزین کردن پره‌های رادیاتور
 • ضریب هدایت حرارتی کمتری در مقایسه با انواع آلومینیوم دارد.
 • مقاومت پایینی در مقابل خوردگی و زنگ زدگی دارد.

خرید رادیاتور اقساطی

 خرید رادیاتور از جنس استیل به صورت اقساطی

یکی از مزیت‌های استفاده از استیل در ساخت و خرید رادیاتور اقساطی، شکل‌پذیری و انعطاف بالای این محصول می‌باشد که می‌توان طرح و اندازه‌های متنوع را بر روی آن پیاده‌سازی کرد. رادیاتور استیل یکی از پرطرفدارترین وسیله‌های گرمایشی تزئینی و دکوراتیو در منازل است که در محیط‌های مختلف مثل حمام و اتاق کاربرد دارد. کیفیت بالا، ماندگاری زیاد، مقاوم بودن در مقابل زنگ‌زدگی و انتقال یکنواخت حرارت از جمله ویژگی‌های خرید رادیاتور اقساطی استیل به شمار می‌رود.

 مزایای رادیاتور آلومینیومی در خرید رادیاتور با شرایط اقساطی

یکی از قدیمی‌ترین رادیاتورهای قابل استفاده در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری رادیاتور آلومینیومی می‌باشد که این نوع رادیاتور بیشتر به شکل پره‌ای و در دو مدل برقی و معمولی تولید شده و روانه بازار می‌گردد. پره‌ها در رادیاتورهای آلومینیومی مسئول انتقال حرارت می‌باشند و هر چه تعداد آن‌ها بیشتر باشد، مقدار گرمایش بیشتری نیز تولید می‌شود. مزیت خرید رادیاتور اقساطی از نوع آلومینیوم این می‌باشد که تعمیر و نگهداری بسیار آسانی دارد و هر وقت که نیاز به افزایش ظرفیت حرارتی بود، می‌توانید به آسانی و با افزایش تعداد پره‌های رادیاتور، قدرت تولید گرما را افزایش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید رادیاتور اقساطی می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

خرید رادیاتور چدنی اقساطی

مزیت بزرگ رادیاتور چدنی در شیوه ساخت این محصول است، چرا که این رادیاتور بسیار خوب ساخته شده و قوی تر و سنگین تر از نوع فولادی می‌باشد. هر دو نوع رادیاتورهای چدنی و فولادی خروجی حرارتی مشابهی داشته و به یک اندازه کارآمد می‌باشند، اما گرمای خود را متفاوت از یکدیگر توزیع می‌کنند. رادیاتور چدنی می‌تواند دمای بسیار بالاتری در مقایسه با سایر گزینه‌های موجود در بازار تولید نماید و  این رادیاتور دیوارهای ضخیم تری در مقایسه با رادیاتورهای فولادی یا آلومینیومی معمولی دارد.

برخی ممکن است تصور کنند که گرم شدن رادیاتور چدنی بیشتر طول خواهد کشید و آن را یکی از معایب این را یکی از معایب آن بداند، اما بهتر است بدانید که خنک شدن این نوع رادیاتور هم بیشتر طول می کشد. همچنین رادیاتورهای چدنی مقاومت خوردگی زیادی دارند و خرید رادیاتور اقساطی از این نوع محصول برای فضاهای مرطوب مثل حمام و دستشویی و دیگر فضاها بسیار مناسب می‌باشد.

خرید رادیاتور شیشه‌ای اقساطی

یکی از انواع مدرن رادیاتورها که به عنوان یک المان زیبایی و دکوراتیو نیز در خانه قابلیت استفاده دارد، خرید رادیاتور اقساطی از نوع شیشه‌ای می‌باشد. همچنین این مدل دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوع است که به خوبی با دکوراسیون داخلی خانه هماهنگ می‌شود. به علاوه اگر محدودیت فضایی در نصب داشته باشید؛ این مدل برای شما بهترین گزینه محسوب می‌شود، چرا که در ابعاد متنوعی تولید می‌شود. رادیاتور از نوع شیشه‌ای می‌تواند متناسب با سلیقه مشتری به صورت سفارشی تولید و نصب گردد که برای اطلاع از شرایط رادیاتور اقساطی از نوع شیشه‌ای می‌توانید با شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

خرید رادیاتور اقساطی

ویژگی رادیاتور شیشه‌ای در خرید اقساطی

 • قیمت خرید مناسب در خرید رادیاتور اقساطی و حمل و نقل آسان محصول
 • زیبا، خاص و متنوع
 • هزینه نصب پایین و فاقد هزینه نگهداری
 • امکان چاپ طرح دلخواه بر روی صفحه رادیاتور

 بررسی رادیاتور حوله خشک کن در خرید رادیاتور اقساطی

یکی از پرکاربردترین انواع رادیاتورهای قابل استفاده در استخرها، حمام و دیگر نقاطی که با رطوبت سر و کار دارند رادیاتورهای حوله خشک کن می‌باشد. این محصول علاوه بر ایجاد گرما در فضا مورد استفاده، برای آویزان کردن لباس و حوله با هدف خشک کردن این موارد هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین ویژگی خرید رادیاتور اقساطی حوله خشک کن، فضای کمی می‌باشد که در محل نصب اشغال خواهد کرد؛ در نتیجه  برای استفاده در حمام‌های کوچک نیز مناسب می‌باشد.

مزیت‌های دیگر این نوع رادیاتور خشک کن، تولید گرما در فصول سرد در فضاهایی مثل حمام و استخر است که می‌تواند یکی از نگرانی‌های اصلی افراد باشد. به علاوه به علت ظرفیت حرارتی زیاد، قابل نصب در اتاق خواب‌های کوچک جهت ایجاد گرما هم هست. این محصول همچنین در دو نوع برقی و آبی در جنس‌های متنوع فولادی، آلومینیومی و شیشه‌ای در اندازه‌های متنوع متناسب با فضای خانه شما تولید و به بازار عرضه خواهد شد که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید رادیاتور اقساطی می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

خرید رادیاتور اقساطی

 بررسی شیوه کارکرد رادیاتورهای برقی

رادیاتور برقی یک وسیله کارآمد برای گرم کردن خانه می‌باشد که با یک مایع ترمودینامیکی مثل روغن پر می شود. در این رادیاتور انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی تبدیل شده و یکی از مزیت‌های اصلی این محصول، اثربخشی گرمای تولیدی آن می‌باشد، به طوری که گرمای آن به شکل گرمای تابشی تولید شده و به راحتی توسط سطوح اتاق جذب خواهد شد و حتی بعد از قطع شدن رادیاتور هم قابل احساس است.

خرید رادیاتور اقساطی

در صورتی که برای گرم شدن خانه و رادیاتور عجله دارید، خرید رادیاتور اقساطی از نوع برقی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که البته افزایش مصرف برق خانه یکی از معایب آن محسوب می‌شود. رادیاتور برقی به خصوص در زمانی که دسترسی به گاز وجود نداشته باشد و یا این که لوله کشی مناسب برای آب صرفه اقتصادی نداشته باشد، بسیار مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرایط خرید رادیاتور اقساطی با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید رادیاتور اقساطی می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264