فروش اقساطی ایران رادیاتور در شهر قدس

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

فروش اقساطی ایران رادیاتور در شهر قدس

فروش اقساطی محصولات ایران رادیاتور؟ بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای سیستم گرمایشی منزل و شرکتشان از رادیاتور و پکیج استفاده کنند. چرا که فضای کمی را اشغال نموده و  محیط را نسبت به بخاری به صورت یکدست گرم می کند. به دلیل تحریم های اخیر و مشکلات اقتصادی کشور، بسیاری از افراد قادر به خریداری این وسیله‌ی گرمایشی نمی باشند و ما به همین منظور اقدام به فروش قسطی کرده این تا با خیال آسوده برای خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس اقدام نمایید.

فروش اقساطی ایران رادیاتور در شهر قدس

برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی ایران رادیاتور در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی بوتان در اندیشه

فروش اقساطی پکیج ایران رادیاتور

فروش اقساطی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس :

ابتدا پکیج‌های ایران رادیاتور به دو نوع  زمینی و دیواری تقسیم می‌شوند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

  • فروش اقساطی پکیج زمینی ایران رادیاتور در شهر قدس : پکیج‌های زمینی دارای یک مخزن بزرگ می‌باشند که همیشه پر از آب بوده و در هنگام استفاده شروع به گرم کردن آب خواهند کرد.
  • خرید اقساطی پکیج دیواری ایران رادیاتور در شهر قدس : این نوع از پکیج طرفداران بیشتری نسبت به نوع زمینی دارد، چراکه در کنار کیفیتش، جای کمی را هم اشغال می‌کند. در این وسیله زمانی که آب گرم باز می‌شود، سنسورهای مخصوص موجب گرم شدن آب حمام، دستشویی و رادیاتور برای گرم کردن خانه می‌شوند.

فروش اقساطی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس همچنین می تواند به نوع فن دار و بدون فن تقسیم شود:

  • پکیج بدون فن ایران رادیاتور دارای دودکشی است که باعث خارج شدن گازهای ناشی از احتراق خواهد شد.
  • پکیج فن دار با قطعه‌ی فلنج فن نه تنها باعث خارج شدن دود، بلکه سبب ورود هوای تازه هم می‌شود.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

خرید رادیاتور اقساطی

فروش اقساطی رادیاتور ایران رادیاتور شهرقدس

رادیاتور وسیله‌ای گرمایشی می‌باشد که جایگزین مناسبی بجای بخاری در خانه‌ها شده است. این وسیله به همراه پکیج در خانه‌ها نصب شده و در کنار ظاهر زیبایش، جای کمی را نیز در خانه‌ها اشغال می‌کند. در فروش اقساطی رادیاتور شرکت ایران رادیاتور در شهر قدس با دو نوع از این محصول روبه رو می‌شوید که شامل موارد زیر است.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

  • فروش اقساطی رادیاتور پره‌ای ایران رادیاتور: رادیاتورهای پره‌ای دارای سایزهای متنوع با تغییر تعداد پره‌هایشان می‌باشند. در واقع ظاهر این رادیاتورها شلوغ‌تر از رادیاتورهای پنلی بوده و همین مورد باعث می‌شود تا تمیز کردن این نوع رادیاتور سخت‌تر از دیگر انواع آن باشد. یکی از بهترین رادیاتورهای پره‌ای، مدل ترمو کالور می‌باشد که به صورت ۵ پره،۷ پره و ۱۰پره و در سایزها و اندازه‌های متنوع روانه‌ی بازار شده‌است.
  • فروش اقساطی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور: رادیاتورهای پنلی، ظاهری شکیل‌تر و هموارتر از دستگاه‌های پره‌ای دارند و به تبع آن، دارای قیمت بیشتری هم هستند.

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور شهر قدس

مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در مدل های دیواری کم مصرف و دیواری معمولی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. اسپلیت دیواری ایران رادیاتور ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 12متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 20 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 50 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و با قابلیت سرمایش و گرمایش به بازار عرضه می شود. فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا همراه با گاز R410 دوستار محیط زیست بوده و دارای اواپراتور و کندانسور با فین های طلایی مقاوم در برابر خوردنگی می باشد. این ویژگی ها، فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور را به محصولی مناسب جهت کارکرد در کلان شهرها و مناطقی که دارای آلودگی هوا هستند و همچنین مناطق با رطوبت بالای هوا تبدیل میکند.

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور: کولرگازی دیواری ایران رادیاتور ساخت ایران بوده و با ضمانت 5 ساله کمپرسور و 18 ماهه کلیه قطعات توسط نمایندگی فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور، گارانتی می شود.

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 12000 را می توان از دیگر کولر گازی های مناسب شرکت ایران رادیاتور دانست که دارای ظرفیت 12 تن تبرید است و برای مکان های گوناگون اعم از بیمارستان ها، مدارس، ساختمانهای مسکونی و اداره های قابل استفاده است.

برای مشاوره فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس به دلیل کیفیت خوب و همچنین قیمت مناسب است جایگاه ویژه ای در بازار پیدا کرده است و به نوعی به واسطه برتری بر سایر محصولات موجود، خود را در بالای لیست مصرف کنندگان قرار داده است. این کولر گازی دارای طراحی بسیار خاصی می باشد که متناسب با همه دکوراسیون های داخلی است که باعث جذب گرمای داخلی و تولید سرما از طریق تبخیر مایع مبدل به گاز در اوپراتور می شود. در واقع فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور با قابلیت ایجاد حرارت و برودت قابل استفاده در تمام اقلیم های ایران می باشد که شامل گرم و مرطوب و سرد کوهستانی هستند که این قابلیت می تواند دامنه دمایی 7- الی 43 درجه سانتی گراد را برای آنها فراهم آورد. فروش اقساطی کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور 12000 سرد و گرم مدل IAC-12CH/LF/A مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا و کندانسور GOLDEN FIN مقاوم در برابر خوردگی می باشد که دارای قدرتی باورنکردنی در بین تمامی محصولات کولر گازی است و برای شهرهای بزرگ و مناطق با رطوبت بالا مناسب هستند.

بیشتر بخوانید : وام طلا

خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 12000

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 12000 در شهر قدس :

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 12000 در شهر قدس را می توان از دیگر کولر گازی های مناسب شرکت ایران رادیاتور دانست که دارای ظرفیت 12 تن تبرید است و برای مکان های گوناگون اعم از بیمارستان ها، مدارس، ساختمان های مسکونی و اداره های قابل استفاده است.

که به دلیل کیفیت خوب و همچنین قیمت مناسب است جایگاه ویژه ای در بازار پیدا کرده است و به نوعی به واسطه برتری بر سایر محصولات موجود، خود را در بالای لیست مصرف کنندگان قرار داده است. این کولر گازی دارای طراحی بسیار خاصی می باشد که متناسب با همه دکوراسیون های داخلی است که باعث جذب گرمای داخلی و تولید سرما از طریق تبخیر مایع مبرد به گاز در اواپراتور می شود. در واقع کولر گازی های ایران رادیاتور با قابلیت ایجاد حرارت و برودت قابل استفاده در تمام اقلیم های ایران می باشد که شامل گرم و مرطوب و سرد کوهستانی هستند که این قابلیت می تواند دامنه دمایی 7- الی 43 درجه سانتی گراد را برای آنها فراهم آورد. کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور 12000 سرد و گرم مدل IAC-12CH/LF/A مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا و کندانسور GOLDEN FIN مقاوم در برابر خوردگی می باشد که دارای قدرتی باورنکردنی در بین تمامی محصولات کولر گازی است و برای شهرهای بزرگ و مناطق با رطوبت بالا مناسب هستند.

کولر گازی ایران رادیاتور یکی از محبوب ترین محصولات این شرکت در کنار پکیج ایران رادیاتور می باشد که از جدیدترین مکانیزم های حرارت و برودت بهره می برد تا به نوعی با ایجاد تهویه مطبوع درست، مصرف کننده را از دردسر تعمیر و هزینه های احتمالی راحت کند این نوع از سیستم های تهویه مطبوع دارای قابلیت در دو مد حرارت و برودت را دارا می باشند که عملا آنها را قابل مصرف در فصول مختلف می کند به همین جهت شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به فروشگاه شوفاژ رنجبری نسبت به مشاهده و خرید کولر گازی ایران رادیاتور 12000 و سایر محصولات مشابه با گارانتی اصلی اقدام کنید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی بوتان در شهر قدس

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 18000

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 18000 در شهر قدس :

جدیدترین محصول فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور با کمپرسور GMCC توشیبا ژاپن از سال ۱۳۹۶ به روی خط تولید شرکت ایران رادیاتور رفته است. فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس دارای شبکه خدمات پس از فروش گسترده در سطح کشور می باشد. سایت فروشگاه شوفاژ رنجبری مفتخر به عرضه انواع فروش اقساطی محصولات ایران رادیاتور از جمله کولر گازی ، با گارانتی اصلی همچنین با نازلترین قیمت جهت خرید آسان می باشد. کولر گازی اسپلیت ۱۸۰۰۰ BTU ایران رادیاتور برای مساحت 25 تا 35 متر مربع و نیز قدرت پرتاب باد عالی می باشد.

ویژگی های فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور :

نصب رایگان
ظرفیت واقعی
قابلیت گرمایش و سرمایش
حالت خواب
کم مصرف – رده انرژي A
دارای فیلتر ضد بو و یونیزاسیون
کمپرسور GMCC ساخت شرکت توشیبا ژاپن
کویل اواپراتور و کندانسور از نوع Golden Fin ضد خوردگی مناسب برای کلان شهرها با باران اسیدی
گاز مبرد R410A سازگار با محیط زیست
دارای نمایشگر اطلاعات روی یونیت داخلی
دارای ریموت کنترل هوشمند

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 24000 در شهر قدس :

فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور 24000 در شهر قدس یکی از جدیدترین محصولات فروشگاه شوفاژ رنجبری: نمایندگی فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور است که با طراحی زیبا و عملکرد کم صدا قابل استفاده در واحدهای اداری و مسکونی می باشد.

به طور کلی فروش اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش، برای استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل با دامنه دمایی 7- الی 43 درجه سانتی گراد طراحی گردیده است.

کولرهای گازی و اسپلیت ایران رادیاتور با ظرفیت 9000 الی 30000 BTU/Hr دارای مصرف انرژی گرید A+ می باشند. همچنین این مدل کولر گازی از کمپرسور روتاری GMCC شرکت توشیبا و گاز مبرد R410a (سازگار با محیط زیست) برای تامین هوای گرم و سرد بهره می برند. فروش اقساطی ایران رادیاتور

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور

شرایط فروش اقساطی ایران رادیاتور شهر قدس

برای فروش اقساطی سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی از برند ایرانی و معتبر ایران رادیاتور در شهر قدس، می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید تا شرایط کامل این خرید به صرفه را برایتان توضیح دهیم. در ادامه به شرایط خرید این محصول با چک اشاره می‌‌کنیم.

  • داشتن شغل و سابقه شغلی مناسب
  • نبود چک برگشتی در حساب بانکی شخص
  • دارا بودن قدمت حساب مورد قبول برای چک
  • حساب بانکی متناسب با محصول مورد نظر ایران رادیاتور