نمایندگی کولر گازی در فردیس

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی کولر گازی در فردیس

انواع کولرگازی و اسپلیت از رایج ترین وسیله‌های ایجاد سرمایش و گرمایش برای مصارف خانگی، صنعتی و تجاری محسوب می‌شوند که برای تهیه این کالای ضروری نیاز است که حتما به سایت و مراکز فروش و نمایندگی‌های کولر گازی معتبر مراجعه کنید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند و ضمن ارائه مشاوره، گارانتی و ضمانت نامه معتبر هم در اختیارتان بگذارند. نمایندگی کولر گازی در فردیس برای ارائه تمامی این خدمات با کادری مجرب همراه شما است.

برای تهیه کولر گازی در فردیس تنها نیاز است تا بر روی یکی از برندهای کولر گازی مد نظرتان کلیک نمایید و پس از مطالعه توضیحات پیرامون محصول، خرید خود را در شوفاژ رنجبری نهایی کنید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی بوتان در شهر قدس

نمایندگی کولر گازی در فردیس

کولر گازی :

کولر گازی یکی از ابزارهایی است که جهت خنک کردن و سرمایش محیط از آن استفاده می‌کنند. این دستگاه پس از آنکه هوای گرم فضای داخلی را جذب کرد از طریق تبخیر مایع مبرد و تبدیل کردن آن به گاز در اواپراتورش، هوای خنک و مطبوعی را تولید خواهد کرد. در حالت کلی عملکرد کولرهای گازی طبق سیکل تبرید تراکمی است که از دو بخش تشکیل شده اند و شامل اجزاء و قطعات گوناگونی می‌شوند که شامل بخش‌های زیر است.

 • قسمت مکانیکی دستگاه که شامل اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، گاز مبرد و لوله مویی می‌شود.

بخش الکترونیکی دستگاه که شامل قطعات زیر می‌شود:

 • الکتروموتور فن کولر گازی به همراه پروانه: کنترل سرعت در پروانه فن و چرخش این وسیله به عهده الکتروموتور است و هنگامی که پروانه در یونیت درونی به شکل دورانی حرکت کند، سبب هدایت هوای سرد از محفظه اواپراتور به داخل فضای اتاق خواهد شد و همچنین حرکت دورانی پروانه فن در یونیت خارجی، گرمایی که به وسیله لوله‌های کندانسور از گاز مبرد دریافت می‌شود را به فضای بیرونی پرتاب خواهد کرد.
 • فیوزهای حرارتی و اتوماتیک: حفاظت کمپرسور در مقابل نوسان برق و درجه حرارت بالا دیگر موارد توسط این ابزار انجام می‌شود.
 • سنسور تنظیم دمای کولر گازی: این بخش که بر روی اواپراتور نصب می‌گردد، فرمان قطع و وصل کمپرسور و تنظیم مقدار سرمایی که در محیط مورد نیاز می‌باشد را صادر می‌کند.
 • برد الکتریکی دستگاه: صدور فرمان و کنترل کارکرد بخش‌های گوناگون در دستگاه برعهده برد الکتریکی آن است.
 • تابلو برق‌ها: بخش‌های الکتریکی در کولرهای گازی نیاز به برق کافی دارند که تامین برق این بخش‌ها بر عهده تابلو برق است.
 • کاکرد خازن: برای اینکه هنگام راه اندازی دستگاه، کمپرسور گشتاور افزایش یابد، از خازن استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید : وام طلا

نمایندگی تعمیر کولر گازی در فردیس

برای استفاده از سرویس‌های عیب یابی، نشت یابی  دستگاه و تعمیرات انواع کولر گازی نیازی به جا به جایی دستگاه نبوده و تعمیر در منزل شما انجام خواهد شد. به این نکته هم توجه نمایید که تماس گرفتن با نمایندگی‌ها و تعمیرگاه مجاز تعمیرات کولرگازی تنها مختص زمانی نیست که دستگاه مورد نظر دچار نقص فنی شده باشد، بلکه به جهت برخورداری از هر نوع راهنمایی پیرامون دستگاه و طرز استفاده درست از آن و یا راه اندازی اولیه و نصب کولر، اسپیلت و یا داکت اسپلیت در برندهای مختلف می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری  تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی در فردیس

راندمان و کارایی محصول در نمایندگی کولر گازی در فردیس

محصولات قابل ارائه در نمایندگی کولر گازی در فردیس به دلیل ارائه راندمان و کارایی مناسب خوشنام هستند، در این صورت نه تنها خانه شما در روزهای گرم خنک می‌ماند و احساس راحتی خواهید کرد، بلکه در دراز مدت نیز منجر به صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد. امکان دارد از اطرافیان خود شنیده باشید که کولر گازی که خریداری کرده‌اند، بسیار پرمصرف می‌باشد که منجر به صرف هزینه و انرژی زیادی خواهد شد، اما شما با استفاده از انواع سیستم‌های کولر گازی و داکت اسپلیت تهیه شده در شوفاژ رنجبری همیشه در خانه و محل کار خود خنک می‌مانید که باعث می‌شود در هزینه‌ها نیز صرفه جویی کنید.

نمایندگی قابل اعتماد در فردیس

شوفاژ رنجبری تمام محصولات خود را با دقت بالا و کیفیت مناسب برای فروش در اختیارتان قرار می‌دهد تا برای استفاده در سالیان طولانی مقاومت داشته باشند، همچنین شرکت‌های سازنده کولر انواع دستگاه‌های خنک کننده را در محفظه‌هایی یخ محصور می‌نمایند تا از کارکرد آن  محصول در بدترین شرایط جوی اطمینان حاصل کنند، آن‌ها محصولی را عرضه می‌کنند که مصرف کننده در حین استفاده از چنین محصولی لذت ببرد، انواع سیستم های کولر گازی در حالت عادی به مدت ۲۰ سال دوام دارند و در این مدت زمان کارایی خود را از دست نخواهد داد.

اهمیت استفاده از کولر گازی در شهر فردیس

امروزه به شکل تقریبی استفاده از انواع کولرهای آبی و دستگاه‌های به این شکل منسوخ شده است. در نتیجه درخواست‌ها برای داشتن کولر گازی با کیفیت و نصب آن روز به روز بیشتر می‌شود.

همانطور که اطلاع دارید با گذشت زمان گرمای تابستان هر ساله بیشتر می‌شود و انواع کولرهای گازی سرمای بیشتری را تولید می‌کنند. شما عزیزان حتما تفاوت‌های میان کولر های آبی و گازی را مشاهده نموده‌اید و به این نتیجه دست یافته‌اید که داشتن کولرگازی برایتان فواید بسیاری دارد. همچنین لازم به ذکر است اگر چه نصب و تعمیرات انواع کولر گازی در مناطق جنوبی ایران از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشند، اما با توجه به گرم شدن کره زمین تمامی نقاط کشور در فصل تابستان نیازمند کولر هستند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی بوتان در اندیشه

نمایندگی انواع کولر گازی ها در فردیس

 • نمایندگی کولر پنجره ای یا یونیت در فردیس : این نوع کولر به شکل یک تکه بوده و از آنجایی که برای کارکرد درست نیاز به هوای آزاد دارد، بر روی پنجره نصب می‌گردد و به همین علت نیز به این نام معروف می‌باشد.
 • نمایندگی کولر اسپلیت در فردیس : این نوع کولرهای گازی به شکل دو تکه بوده و یک بخش آن که شامل پنکه و متراکم کننده است، در فضای بیرونی نصب می‌شود. قسمت دیگر آن نیز شامل پخش کننده می‌باشد که در فضای اتاق یا مکانی بسته نصب می‌گردد.
 • نمایندگی پرتابل خنک کننده در فردیس : انواع کولرهای گازی پرتابل به شکل یک تکه می‌باشند و با نام ایستاده هم معروف هستند. جابجایی این نوع کولرها آسان می‌باشد و لوله‌ای دارند که باید در فضای آزاد قرار بگیرد تا بتوانند گرمایی که از فضا می‌گیرند را به بیرون منتقل نمایند.
 • نمایندگی کولرهای گازی مرکزی در فردیس : یکی از یونیت‌های این کولر گازی باید در بیرون ساختمان قرار بگیرد و یونیت‌های پخش کننده هوا هم در اتاق‌های مجزا قرار داشته باشند.از این نوع دستگاه‌های خنک کننده بیشتر در ادارات و سازمان‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نمایندگی کولر گازی در فردیس

نمایندگی سرویس تمامی برند های کولر گازی در فردیس

همانطور که اطلاع دارید کولر گازی نیز مثل سایر وسایل دیگری که در منزل استفاده می‌کنیم، از اهمیت زیادی برخوردار است و امکان خرابی دارد. به علت اهمیت این وسیله کاربردی در منزل، سرویس و تعمیر کولر گازی در فردیس اهمیت بسیاری دارد و  باید آن را در اولویت قرار داد، چرا که خرابی این وسیله شما را دچار مشکل می‌کند. اگر می‌خواهید کولر گازی دارای عمر زیادی باشد، باید به تعمیر آن اهمیت بدهید که نمایندگی کولر گازی در فردیس می‌تواند سرویس و تعمیر این محصول را بر عهده بگیرد تا با خیال راحت نسبت به سلامت دستگاه خود اطمینان یابید و در طولانی مدت از آن بهره‌ ببرید.

سرویس کولر گازی در شوفاژ رنجبری شامل رفع ایرادات احتمالی دستگاه اسپلیت و کولر، شارژ گاز، رفع انواع مشکلات مربوط به خروجی آب از دستگاه، رفع مشکلات برقی پیرامون کولر گازی و… می باشد. همچنین تمامی سرویس‌ها برای انواع دستگاه‌های کولرهای گازی از جمله پنجره‌ای، اسپلیت، اینورتور دار، ایستاده و دو تکه انجام می‌گیرد.

بررسی هزینه سرویس دستگاه در نمایندگی کولر گازی در فردیس

به طور معمول هزینه تعمیر و سرویس انواع کولرگازی در فردیس نسبت به تهران ارزان تر می‌باشد و همانطور که اطلاع دارید، یکی از کارهای ضروری که پیش از شروع فصل گرم و یا حتی پس از تمام شدن این فصل باید انجام دهید، سرویس کولر است. کولر گازی وقتی که سرویس نشود، بوی نا مطبوعی را پخش خواهد کرد که این بوی نامطبوع و گرد و خاک هایی که در طلانی مدت در محفظه ی کولر باقی مانده‌اند، ایجاد آلرژی و بیماری می‌کنند. حال با همه این تفاسیر اگر به دنبال قیمت و هزینه‌های سرویس و تعمیر کولرگازی می‌باشید، بهتر است اول به این سوال پاسخ بدهید که کدام یک از خدمات سرویس کولرگازی در فردیس را مد نظر دارید؟

 • نصب پایه‌های زمینی و یا پایه ی دیواری در یونیت خارجی دستگاه
 • داکت کشی به شکل متری
 • راهاندازی پنل‌های کولرگازی مثل: کندانسر
 • برطرف شدن نشتی گاز یا وکیوم کردن دستگاه
 • شارژ انواع گاز کولرگازی
 • تعویض فیلترهای دستگاه
 • برطرف شدن لرزش یونیت داخلی و خارجی
 • در صورت نیاز تعویض قطعات دستگاه
 • پاکسازی کولر گازی و سرویس اولیه در نمایندگی کولر گازی در فردیس
 • بررسی کامل قطعات دستگاه
 • شارژ روغن و کمپرسور دستگاه
 • تخلیه آب کولر
 • سرویس دوره‌ای کولر

نمایندگی کولر گازی در فردیس

نمایندگی رسمی کولر گازی در فردیس

با توجه به موارد اشاره شده در این مطلب به اهمیت خدمات نمایندگی کولر گازی در فردیس پی بردیم که شامل تعمیر و سرویس دستگاه نیز می‌شود. ما در شوفاژ رنجبری با کمک کادر مجرب خود سعی داریم بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در این راستا می‌توانید با ما تماس بگیرید.