نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس

داکت اسپلیت‌ ایران رادیاتور برخلاف اسپلیت‌ معمولی یا کولر گازی‌ معمولی دارای کانال‌کشی در سطح ساختمان می باشد که هوای سرد و یا گرم از طریق آن در سطح سازه پخش می‌شود به همین علت به آن اسپلیت کانالی هم گفته می‌شود و چون در فضای درونی ساختمان سیستم های داکت اسپلیت را نمی‌بینید، ما در نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس به آن تنظیم کننده هوای نامرئی هم می‌گوییم.

کانال داکت اسپلیت به شکل توکار در سقف ساختمان نصب شده و تهویه هوا از طریق دریچه هوا به فضا منتقل می‌شود.  همچنین این وسیله توانایی تولید هوای سرد در فصل‌های گرم و هوای گرم در حین سرما  را دارد. توجه نمایید که نحوه کارکرد داکت اسپلیت در تولید هوای گرم و سرد متفاوت می‌باشد.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس

 • این محصول دارای برچسب انرژی با سطح مصرف ایده ال می‌باشد.
 • حداقل ابعاد را برای قرارگیری در کمترین فضای درون سقف کاذب به خود اختصاص می‌دهد.
 • ترموستات اتاقی آن مجهز به صفحه دیجیتال لمسی می‌باشد.
 • داکت اسپلیت مجهز به کمپرسور TOSHIBA روتاری با دانش فنی gmccاست.
 • مناسب هر نوع آب و هوایی با محدوده دمایی منفی ۱۵ درجه تا مثبت ۵ درجه سانتیگراد
 • مجهز به ریموت با صفحات دیجیتال و لمسی می‌باشد.
 • این محصول شکل ظاهری مطلوبی دارد.
 • محدوده کارکرد فشار استاتیکی آن ۵۰ تا ۸۰ واحد پاسکال می‌باشد.
 • کارکرد داکت موجود در نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس با برق تک فاز ۲۲۰ ولت است.
 • لوله رفت و برگشت آن مسی و به سایز ۱/۲ و ۳/۴ اینچ است.
 • با آب و هواهای متفاوت جغرافیایی هماهنگی دارد.
 • از قطعات با کیفیت جهانی در تولید آن استفاده کرده‌اند.
 • امکان گردش و جابجایی پرتاب باد در داکت وجود دارد.

 تنوع محصول در نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس

نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس این محصولات تولیدی خود را در ۳ ظرفیت ۲۴ هزار ، ۳۰ هزار و ۳۶ هزار به بازار عرضه می‌نماید که داکت اسپیلت ۲۴ هزار مناسب استفاده در واحدهای مسکونی  ۵۰ تا ۷۰ مترمربع و داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۳۰ هزار واحدهایی با حداکثر ۹۰ مترمربع زیربنا را پوشش خواهد داد. بزرگترین ظرفیت این داکت را می‌توان در متراژهای بزرگتر تا متراژ ۱۲۰ متر مربع نصب کرد و استفاده نمود. پیشنهاد می‌شود که در فضاهای بالاتر از ۱۳۰ متر مربع از دو دستگاه استفاده نمایید تا علاوه بر جداسازی فضاهای خصوصی و عمومی، بر مدیریت بهینه انرژی برق هم تاثیر بگذارد.

بررسی کاربرد سرمایش داکت اسپلیت ایران رادیاتور

ویژگی‌های خاص دستگاه موجود در نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس موجب شده است تا اکثر طراحان و مهندسان ساختمان‌های مسکونی و اداری، داکت اسپیلت ایران رادیاتور را به سازندگان این بناها پیشنهاد دهند. نحوه کارکرد داکت اسپلیت لازمه انتخاب و خرید آن می‌باشد که مثل کولرگازی ایران رادیاتور، داکت اسپیلت هم از دو قسمت یونیت داخلی دستگاه ( هواساز ) و یونیت خارجی ( کندانسور ) تشکیل شده است و رابط کاری بین این دو یونیت به وسیله یک جفت لوله مسی و کابل برق شکل می‌گیرند. همچنین گاز مبرد ( R410 ) با خنک شدن به سوی هواساز هدایت شده و در آن با عبور از کوئل‌های مخصوص و به کمک الکترو فن قدرتمند، هوای خنک را به کانال‌های تعبیه و عایق شده در زیر سقف واحد به فضای منظور منتقل می‌نمایند.

بررسی نوع کارکرد گرمایش دستگاه

با شروع فصل سرما احتیاج به گرمایش فضا سبب تغییر سیستم در مدار داکت اسپلیت خواهد شد که در این فرآیند کندانسور ( یونیت خارجی ) دستگاه از مدار خارج می‌شود تا آب گرم از منبع تولید آن ( پکیج دیواری، پکیج زمینی یا موتورخانه مرکزی شوفاژ ) با وارد شدن به کویل گرمایشی منصوب در ابتدای مسیر کانال، الکتروفن هواساز هوای خروجی را گرم نماید و به فضای واحد مسکونی هدایت کند.

نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در اندیشه

خدمات پس از فروش در نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس

گروه ایران رادیاتور بزرگترین تولید کننده محصولاتی چون رادیاتور آلومینیومی، مشعل گازی، مشعل‌های گازوییلی، مشعل دوگانه سوز، پکیج‌های شوفاژ دیواری، پکیج زمینی، داکت اسپیلت ایران رادیاتور و کولر گازی در خاورمیانه است. لذا محصولات موجود در نمایندگی داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فردیس از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری برخوردار می باشند.

برای تهیه این دستگاه یا کسب اطاعات بیشتر در خصوص نحوه کارکرد آن می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264