خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

درباره خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک چه نظری دارید؟ بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای سیستم گرمایشی منزل و شرکتشان از رادیاتور استفاده کنند. چرا که فضای کمی را اشغال نموده و  محیط را نسبت به بخاری به صورت  یکدست گرم می کند. به دلیل تحریم های اخیر و مشکلات اقتصادی کشور، بسیاری از افراد قادر به خریداری این وسیله‌ی گرمایشی نمی باشند و ما به همین منظور اقدام به فروش قسطی کرده این تا با خیال آسوده برای خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک اقدام نمایید.

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور

انواع پکیج در خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

ابتدا پکیج‌های ایران رادیاتور به دو نوع  زمینی و دیواری تقسیم می‌شوند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 • پکیج زمینی: پکیج‌های زمینی دارای یک مخزن بزرگ می‌باشند که همیشه پر از آب بوده و در هنگام استفاده شروع به گرم کردن آب خواهند کرد.
 • خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور دیواری در مارلیک : این نوع از پکیج طرفداران بیشتری نسبت به نوع زمینی دارد، چراکه در کنار کیفیتش، جای کمی را هم اشغال می‌کند. در این وسیله زمانی که آب گرم باز می‌شود، سنسورهای مخصوص موجب گرم شدن آب حمام، دستشویی و رادیاتور برای گرم کردن خانه می‌شوند.

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک همچنین می تواند به نوع فن دار و بدون فن تقسیم شود:

 • پکیج بدون فن ایران رادیاتور دارای دودکشی است که باعث خارج شدن گازهای ناشی از احتراق خواهد شد.
 • پکیج فن دار با قطعه‌ی فلنج فن نه تنها باعث خارج شدن دود، بلکه سبب ورود هوای تازه هم می‌شود.

بیشتر بخوانید : نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در مارلیک

 تعریف رادیاتور در خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

رادیاتور وسیله‌ای گرمایشی می‌باشد که جایگزین مناسبی بجای بخاری در خانه‌ها شده است. این وسیله به همراه پکیج در خانه‌ها نصب شده و در کنار ظاهر زیبایش، جای کمی را نیز در خانه‌ها اشغال می‌کند. در خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک با دو نوع از این محصول روبه رو می‌شوید که شامل موارد زیر است.

 • خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور پره‌ای در مارلیک: رادیاتورهای پره‌ای دارای سایزهای متنوع با تغییر تعداد پره‌هایشان می‌باشند. در واقع ظاهر این رادیاتورها شلوغ‌تر از رادیاتورهای پنلی بوده و همین مورد باعث می‌شود تا تمیز کردن این نوع رادیاتور سخت‌تر از دیگر انواع آن باشد. یکی از بهترین رادیاتورهای پره‌ای، مدل ترمو کالور می‌باشد که به صورت ۵ پره،۷ پره و ۱۰پره و در سایزها و اندازه‌های متنوع روانه‌ی بازار شده‌است.
 • خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور پنلی در مارلیک: رادیاتورهای پنلی، ظاهری شکیل‌تر و هموارتر از دستگاه‌های پره‌ای دارند و به تبع آن، دارای قیمت بیشتری هم هستند.

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور

فروش و خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

بسیاری از فروشنده‌های پکیج دیواری، برند ایران رادیاتور را برای خرید و فروش پیشنهاد می‌کنند و از آن به عنوان یکی از کار آمد ترین و به صرفه ترین برندهای موجود در بازار  یاد می‌کنند که در ادامه به دلایل آن می‌پردازیم.

 • پیکیج ایران رادیاتور به طور لحظه ای و همچنین با فشار مناسب می تواند آب گرم مصرفی شما را تامین کند.
 • این برند ویژگی نصب آسان را برای دستگاه‌های خود قرار داده است اما بهترین ویژگی در نصب این دستگاه علاوه بر امکان خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک این می‌باشد که نصب آن به وسیله اپراتور خدمات پس از فروش در سراسر ایران رایگان است.
 • از طرفی به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی، محصولات این برند می تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما باشد.
 • همچنین این وسیله گرمایشی می‌تواند حتی در فضای کوچک هم مورد استفاده قرار بگیرند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.
 • همچنین به دلیل داشتن کارایی بالا و بازدهی مناسب، خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک یک جایگزین خوب برای موتور خانه جهت تامین آب گرم ساختمان است.
 • از طرفی این برند معتبر برای پس از خرید شما هم مزایایی در نظر گرفته است که این مزایا همان خدمات پس از فروش می‌باشند و شما می‌توانید از این خدمات در سراسر کشور استفاده کنید. یکی از این از این خدمات ویژه امکان خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

شرایط خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

برای خرید اقساطی سیستم‌های گرمایشی از برند ایرانی و معتبر ایران رادیاتور، می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید تا شرایط کامل این خرید به صرفه را برایتان توضیح دهیم. در ادامه به شرایط خرید این محصول با چک اشاره می‌‌کنیم.

 • داشتن شغل و سابقه شغلی مناسب
 • نبود چک برگشتی در حساب بانکی شخص
 • دارا بودن قدمت حساب مورد قبول برای چک
 • حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص این پکیج و برند ایران رادیاتور می‌توانید با ما تماس بگیرد تا کارشناسان ما ضمن بررسی شرایط همه موراد پیرامون خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک را برایتان توضیح دهند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در مارلیک

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور

 خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور به صورت قسطی

اما اگر پس از آگاه شدن در مورد مزایای برند ایران رادیاتور تصمیم به خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک دیواری داشتید، بهتر است تا از راهنمایی‌‌های ما در این مورد بهره مند شوید.

یکی از انتخاب‌های پیش روی مردم خرید اقساطی می‌باشد که شما هم می‌توانید با مراجعه به سایت ما از مزایای این شیوه خرید بهره مند شوید. در مورد خرید این پکیج‌ها می‌توان گفت اول از همه باید به ظرفیت پکیج مورد نظر دقت نمایید که برای این کار شما باید متراژ منزل مسکونی خود را در عدد صد و پنجاه ضرب نمایید، همچنین توجه کنید که  اگر شما قصد خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک برای محل کار را دارید، باید متراژ آن محل را در صد ضرب نمایید.

همچنین اگر بخشی از مسیر دودکش این پکیج افقی و بیش از سی سانتی متر باشد باید از پکیج‌های فن دار استفاده نمایید و اگر محل نصب پکیج دیواری شما در بالکن و تراس قرار دارد و یا قصد دارید آن را در فضای باز نصب کنید، باید نوع فن دار آن را تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک می توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید تا کارشناسان تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در شهرقدس

خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.