نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

کور گازی ایران رادیاتور، محصول شرکت  ایران رادیاتور با کمپرسور GMCC توشیبا ژاپن می‌باشد که از سال ۱۳۹۶به روی خط تولید ایران رادیاتور رفته و در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000 قابل تهیه است. کمپرسور  این دستگاه از نوع روتاری GMCC و ساخت شرکت توشیبا می‌باشد که یکی از با کیفیت‌ترین کمپرسورهای رایج در بازار است و در کولرهای صاحب نام و دارای اینورتر هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه توشیبا، از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده کمپرسور کولرگازی و اسپیلت در دنیا می‌باشد، این ویژگی یکی از نقاط قوت دستگاه مذکور محسوب می‌شود. کولر گازی ایران رادیاتور   ICA-24CH-A یک محصول دوکاره می‌باشد که قابلیت سرمایش و گرمایش فضا را با حداقل دمای منفی ۷درجه سانتی گراد و حداکثر دمای ۴۳ درجه سانتی گراد دارد. همچنین با استفاده از نشانگر موجود روی پنل این دستگاه، شما می‌توانید مقدار دما و حالت‌های مختلف را نیز مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید : تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

از آنجاییکه کولرگازی ایران رادیاتور از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است که با چرخش گاز مبرد در میان این دو یونیت عملیات مربوط به خنک سازی یا گرمادهی شکل می‌گیرد، نوع گاز مبرد و ضد خوردگی بودن کندانسور در بازدهی دستگاه موثر است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. کندانسور و کویل در یونیت درونی دارای فین طلایی ضد زنگ است که استحکام و مقاومت کولر گازی را در مقابل پوسیدگی بالا برده و سبب طول عمر بالای آن می شود.

همچنین فیلتر تعبیه شده در یونیت داخلی کولر گازی ایران رادیاتور، از نوع فیلتر کربن است که از کربن فعال و رشته الکترواستاتیکی تشکیل شده است و ریزگردهای موجود در هوا، مواد آلرژی زا و انواع باکتری را به طور کامل جذب می‌نماید. این نوع فیلتر همچنین توان جذب بعضی از ویروس ها را داشته و با توجه به مزایایی که اشاره کردیم، قیمت محصول در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000 مناسب است.

بیشتر بخوانید : نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 12000

 مشخصات کولر گازی ایران رادیاتور 24000

شرکت ژاپنی توشیبا با به روز ترین تکنولوژی و خط تولید انواع کمپرسور با کیفیت را در کشور چین تولید نموده و یکی از بزرگ ترین کارخانه ها در تولید موتور در دنیا می‌باشد. به ویژه کمپرسورهای سیستم های سرمایشی آن مثل کولرهای گازی توان تامین سرمایش سریع و قدرتمند محیط را دارند که بدنه این دستگاه از جنس ورق فولاد الکترولیتی با پوششی ضد زنگ ساخته شده است و یونیت درونی همچنین از وزن سبک و طراحی ظاهری زیبایی برخوردار می‌باشد. با توجه به اینکه اسپلیت در مدل A مجهز به تراشه پرسرعت DSP است، در مدت زمان بسیار کوتاهی گرمایش و سرمایش دلخواه حدود 20 برابر سریع تر از حالت معمولی، تامین شده و دمای محیط نیز یکنواخت باقی می ماند.

صدای کارکرد یونیت خارجی دستگاه ، حداکثر ۳۰ دسی بل است و آلودگی صوتی ایجاد نخواهد کرد و ظرفیت سرمایشی آن نیز 24000 بی تی یو و ظرفیت گرمایشی آن تا 26000 بی تی یو بوده که برچسب انرژی گرید A نشان دهنده بازدهی بالا با مصرف پایین انرژی توسط این کولر گازی است.

دامنه دمایی کارکرد این دستگاه قابل تهیه در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000،  ۷- الی ۴۳درجه سانتی گراد بوده و موقعیت نصب آن دیواری در نظر گرفته شده است و با برق ۲۴۰ولت و جریان برق مصرفی ۱۰آمپر کار می کند. همچنین این برند از نظر رعایت موراد زیست محیطی از گاز مبرد R410 استفاده می‌نماید که طبق استاندارد جهانی یکی از موثرترین گازهای موجود در لوازم خانگی و سیستم سرمایشی-گرمایشی محسوب می‌شود.  همچنین فن دمنده هوای تعبیه شده در یونیت داخلی دستگاه کم صدا و پرقدرت کار می‌کند و طراحی حالت دمپر هوادهی اپراتور خارجی به صورتی است که قابلیت هوادهی و چرخش هوا به چهارجهت تا ۱۸۰درجه را دارد.

بیشتر بخوانید : تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000

  • عملکرد دستگاه قابل تهیه در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000:سرمايش و گرمایش
  • مناسب برای فضای ۳۵تا ۵۰ متر مربع
  • کمپرسورروتاری TOSHIBA GMCC  در دور متغیر
  • دارای گاز مبرد R410
  • داشتن فیلتر آلودگی هوا: مناسب جهت استفاده در کلان شهر ها
  • مجهز به اواپراتور و کندانسور GOLDEN FIN مقاوم در مقابل خوردگی
  • داشتن برچسب انرژی A

بیشتر بخوانید : نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 300000

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کولر گازی ایران رادیاتور با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264