تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

سیستم های سرمایشی مانند کولر گازی نقش بسیار ضروری را در زندگی و راحتی ما در فصول گرم سال ایفا می‌کنند. مسلما برای شما نیز پیش آمده که به علت بروز مشکلی در کولر گازی خانه خود، مدتی توانایی استفاده از آن را نداشته و مجبور به تحمل کردن گرمای طاقت فرسا شده اید. در صورتی که راه چاره پیش رویتان تنها تماس با یک نمایندگی معتبر می‌باشد و ما در شوفاژ رنجبری به عنوان یک مجموعه متشکل از تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه را به نحو احسن انجام می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات محصولات ایران رادیاتور می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

بیشتر بخوانید : تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

تعمیر کمپرسور کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

شرکت ایران رادیاتور از کمپرسور  روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر جهت توليد کولرهای گازی و انواع اسپليت استفاده مي‌کند. این کمپرسورهای روتاری اسپليت ایران رادیاتور توسط يک پروانه از  تيغه ی ۳۶۰ درجه تشکيل شده است که سبب مکش گاز درون سيلندر در حین وارد شدن گاز مبرد خواهد شد. از مزیت‌های کمپرسور روتاری می‌شود به بازدهی بالاتر ، ابعاد کوچک و لرزش کمتر آن اشاره نمود که کمپرسورهای روتاری در مقایسه با کمپرسورهای پیستونی بهینه تر هستند .همچنین کمپرسورهای اسکرال اسپليت از دو تيغه فلزی ضخيم به شکل مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک است، تشکيل شده و با توجه به مارپيچ بودن تيغه‌های این محصول گاز درون آن به حرکت در درآمده و هوا به مرور فشرده خواهد شد تا به نقطه انتهايی برسد و خارج شود.

همچنین مزیت این نوع کمپرسور بی صدا بودن آن می‌باشد و با بالاترین راندمان در مقایسه با دیگر کمپرسورها کار می‌کند. برای کسب طالاعات بیشتر در خصوص تعمیرات کمپرسور و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر اندیشه فاز 1، 2، 3، 4، 5، 6

همانطور که اطلاع دارید، کولر گازی از جمله وسیله‌های گران بهای خانه به شمار می‌رود و علاوه بر این دستگاهی پرکار و بسیار حساس است که احتیاج به مراقبت و نگهداری فراوان دارد. برای اینکه در تابستان با مشکلات کولر گازی و خراب شدن آن مواجه نشوید، نیاز است تا در ابتدای فصل گرم سرویس کولر گازی ایران رادیاتور را مدنظر داشته باشید. حتی در صورتی که از کولرهای دو حالته استفاده می‌نمایید که امکان گرمایش هم دارند، بهتر است در ابتدای زمستان نیز از متخصص معتمد خود بگیرید تا یکبار دستگاه را عیب یابی و سرویس کند تا مشکلات جزئی شناسایی شده و رفع شوند و عمر مفید کولری که در دست دارید، افزایش یابد.

بنابراین با توجه به اهمیت بالای مراقبت از کولر گازی و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه و ارزش این محصول، باید در انتخاب تعمیرکار و سرویسکار کولر گازی خود سختگیر و بسیار هشیار باشید و فقط به متخصصین برند کولر گازی خود مراجعه نمایید. چرا که این افراد با تجربه هزاران تعمیرات قبل از این، بر انواع مدل‌های برند کولر گازی ایران رادیاتور، تسلط کامل بر نحوه کار اجزا و سیستم دستگاه دارند و ریسک آسیب به دستگاه و تشدید مشکل یا رفع موقت خرابی محصول بسیار کم خواهد شد.

شوفاژ رنجبری  با بیشتر از صدها متخصص کولر گازی، خدمات نصب دستگاه، سرویس، تعمیر اسپیلت و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه را به صورت حرفه ای و با استفاده از متخصصین ایران رادیاتور ارائه می دهد. با توجه به برند دستگاه شما، متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن به منزل شما آمده و هر نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه را به صورت گارانتی شده برطرف می‌نمایند.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

 بررسی مشکلات مربوط به کولر گازی در اندیشه

پیش از تماس با تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور بهتر است که این مراحل مربوط به عیب یابی کولر گازی ایران رادیاتور را اجرا نمایید و سپس برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه اقدام کنید

  • آیا فیلتر کولر گازی ایران رادیاتور کثیف شده است؟ اگر فیلتر کولر گازی شما مسدود و کثیف باشد، می‌تواند سبب کاهش راندمان عملیاتی سیستم سرمایشی و کاهش توانایی آن در خنک نمودن هوا گردد.
  • آیا دستگاه‌های برقی دیگری هم در نزدیکی کولر گازی ایران رادیاتور قرار دارند؟ اگر تلویزیون ، مایکروویو یا یخچال را نزدیک به کولر گازی خود گذاشته‌اید، زمان آن رسیده که آن‌ها را جابجا نمایید. چرا که این دستگاه‌ها هوای گرم بسیاری را آزاد می‌نمایند و سبب می‌شوند که انرژی بیشتری صرف خنک کردن فضا شود.
  • آیا در اتاق یا خانه شما به درستی بسته شده تا هوای گرم بیرون را از خود دور نگه دارد؟ بررسی نمایید که آیا همه پنجره‌ها و درها به درستی کیپ شده‌اند تا مطمئن شوید هوای گرم از بیرون وارد خانه نمی‌شود.
  • آیا ترموستات کولر گازی ایران رادیاتور شما نا درست تنظیم دارد؟ بیشتر اوقات ترموستات‌ها خواندن صحیح را ارائه نخواهند داد. برای مثال، کولر گازی شما امکان دارد که اتاق را در ۲۳ درجه خنک نماید، در حالی که ترموستات آن می‌تواند ۲۵درجه را نشان دهد که این مسئلهمعمولاً در این موقعیت‌هایی که اشاره می‌کنیم، اتفاق می‌افتد: تمیز نبودن ترموستات کولر، کولر گازی در سطح مشخصی قرار نگرفته باشد، در معرض نور مستقیم خورشید قرار داشته باشد.

برای رفع این مشکل‌های کولر گازی ایران رادیاتور، ترموستات خود را تمیز نمایید و محل آن را بررسی نموده و اگر مشکل ادامه دار شد، برای رفع آن با تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

 خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

  • شستشوی فیلترهای کولر گازی ایران رادیاتور
  • سرویس بلوور دستگاه کولر گازی
  • سرویس سنسورهای کولر گازی ایران رادیاتور
  • سرویس فین یا کویل برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه
  • بررسی مسیر خروجی آب از کولر گازی
  • سرویس نمودن پنل‌های خارجی کولر گازی

سرویس پنل خارجی کولر گازی یا کندانسور دارای اهمیت بالایی می‌باشد، چراکه در بیرون از منزل شما نصب خواهد شد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک بوده به همین علت نیز اگر شما نسبت به شستشوی به موقع این محصول اقدام نکنید، امکان دارد که مجبور به پرداخت هزینه‌های فراوان برای تعمیرات شوید، چرا که کثیفی بیشتر اندازه کندانسور مانع از عملکرد مناسب دستگاه خواهد شد و فشار زیادی را به دستگاه شما تحمیل خواهد کرد، بنابراین بهتر است که یک سرویسکار با تجربه به شکل متداول آن را شستشو دهد.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264