نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز گردید. پکیج های گازی، دیواری و زمینی ایران رادیاتور به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش پاسخگوی خود، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید.

پکیج های شوفاژ دیواری و پکیج های زمینی ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 اشاره نمود. نمایندگی محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی و فروش محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

نصب رایگان در نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

از خدمات پس از فروش فروشگاه شوفاژ رنجبری نصب رایگان نمایندگی ایران رادیاتور در شهر شهرک بنفشه می باشد.

مواردی که شامل نصب و راه اندازی رایگان نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه می شود:

 •  بررسی و تعیین محلی برای نصب پکیج ایران رادیاتور
 •  قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در محل تعیین شده برای نصب و اتصال آن به شبکه آب، برق و گاز توسط اتصالات همرا آن
 •  شستشوی مدار رفت و برگشت گرمایش
 •  راه‌ اندازی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور
 •  آموزش کار با دستگاه

بیشتر بخوانید : نمایندگی لورچ در شهر قدس

نکاتی که هنگام خرید نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه باید به آن توجه داشته باشید:

 • برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را در عدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم. نمایندگی محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه
 • در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری به صورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.
 • پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.
 • در صورتیکه محل نصب پکیج در بالکن یا فضای باز باشد نیز استفاده از پکیج فن دار الزامی است.
 • فشار آب شهر در محل نصب دستگاه پکیج  گازی می باید حداقل 0.5 و حداکثر 3.5 اتمسفر باشد.

مدت زمان تحویل نمایندگی تمامی محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

تحویل نمایندگی محصولات ایران رادیاتور با نصبش در شهرک بنفشه در روز های کاری در کمتر از 5 ساعت انجام میشود اما اگر مدل مورد نظر شما در بازار موقتا موجود تباشد تحوبل این کالا توسط فروشگاه شوفاژ رنجبری بین 2 الی 4 هفته انجام میشود. نمایندگی ایران رادیاتور شهرک بنفشه

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش کولرگازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه در مدلهای دیواری کم مصرف و دیواری معمولی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید. اسپلیت دیواری ایران رادیاتوردر شهرک بنفشه ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 12مترمربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 20 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 50 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و با قابلیت سرمایش و گرمایش به بازار عرضه می شود. کولرگازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا همراه با گاز R410 دوستار محیط زیست بوده و دارای اواپراتور و کندانسور با فین های طلایی مقاوم در برابر خوردنگی می باشد. این ویژگی ها، کولر ایران رادیاتور در شهرک بنفشه را به محصولی مناسب جهت کارکرد در کلان شهرها و مناطقی که دارای آلودگی هوا هستند و همچنین مناطق با رطوبت بالای هوا تبدیل میکند.

نمایندگی کولر گازی در شهرک بنفشه : کولرگازی دیواری ایران رادیاتور ساخت ایران بوده و با ضمانت 5 ساله کمپرسور و 18 ماهه کلیه قطعات توسط نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه ، گارانتی میشود.

کولر گازی ایران رادیاتور 12000 در شهرک بنفشه را می توان از دیگر کولر گازی های مناسب شرکت ایران رادیاتور در شهرک بنفشه دانست که دارای ظرفیت 12 تن تبرید است و برای مکانهای گوناگون اعم از بیمارستانها، مدارس، ساختمانهای مسکونی و اداره های قابل استفاده است.

برای مشاوره با شماره های 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

که به دلیل کیفیت خوب و همچنین قیمت مناسب است جایگاه ویژه ای در بازار پیدا کرده است و به نوعی به واسطه برتری بر سایر محصولات موجود، خود را در بالای لیست مصرف کنندگان قرار داده است. این کولر گازی در شهرک بنفشه دارای طراحی بسیار خاصی می باشد که متناسب با همه دکوراسیون های داخلی است که باعث جذب گرمای داخلی و تولید سرما از طریق تبخیر مایع مبرد به گاز در اواپراتور می شود. در واقع کولر گازی های ایران رادیاتور در شهرک بنفشهبا قابلیت ایجاد حرارت و برودت قابل استفاده در تمام اقلیم های ایران می باشد که شامل گرم و مرطوب و سرد کوهستانی هستند که این قابلیت می تواند دامنه دمایی 7- الی 43 درجه سانتی گراد را برای آنها فراهم آورد. کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور 12000 در شهرک بنفشه سرد و گرم مدل IAC-12CH/LF/A مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا و کندانسور GOLDEN FIN مقاوم در برابر خوردگی می باشد که دارای قدرتی باورنکردنی در بین تمامی محصولات کولر گازی است و برای شهرهای بزرگ و مناطق با رطوبت بالا مناسب هستند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 12000 در شهرک بنفشه :

کولر گازی ایران رادیاتور 12000 در شهرک بنفشهرا می توان از دیگر کولر گازی های مناسب شرکت ایران رادیاتور در شهرک بنفشه دانست که دارای ظرفیت 12 تن تبرید است و برای مکانهای گوناگون اعم از بیمارستانها، مدارس، ساختمانهای مسکونی و اداره های قابل استفاده است.

که به دلیل کیفیت خوب و همچنین قیمت مناسب است جایگاه ویژه ای در بازار پیدا کرده است و به نوعی به واسطه برتری بر سایر محصولات موجود، خود را در بالای لیست مصرف کنندگان قرار داده است. این کولر گازی در شهرک بنفشهدارای طراحی بسیار خاصی می باشد که متناسب با همه دکوراسیون های داخلی است که باعث جذب گرمای داخلی و تولید سرما از طریق تبخیر مایع مبرد به گاز در اواپراتور می شود. در واقع کولر گازی های ایران رادیاتور در شهرک بنفشه با قابلیت ایجاد حرارت و برودت قابل استفاده در تمام اقلیم های ایران می باشد که شامل گرم و مرطوب و سرد کوهستانی هستند که این قابلیت می تواند دامنه دمایی 7- الی 43 درجه سانتی گراد را برای آنها فراهم آورد. کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور 12000 در شهرک بنفشه سرد و گرم مدل IAC-12CH/LF/A مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا و کندانسور GOLDEN FIN مقاوم در برابر خوردگی می باشد که دارای قدرتی باورنکردنی در بین تمامی محصولات کولر گازی است و برای شهرهای بزرگ و مناطق با رطوبت بالا مناسب هستند.

کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه یکی از محبوب ترین محصولات این شرکت در کنار پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه می باشد که از جدیدترین مکانیزم های حرارت و برودت بهره می برد تا به نوعی با ایجاد تهویه مطبوع درست، مصرف کننده را از دردسر تعمیر و هزینه های احتمالی راحت کند این نوع از سیستم های تهویه مطبوع دارای قابلیت در دو مد حرارت و برودت را دارا می باشند که عملا آنها را قابل مصرف در فصول مختلف می کند به همین جهت شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به فروشگاه شوفاژ رنجبری نسبت به مشاهده و خرید کولر گازی ایران رادیاتور 12000 در شهرک بنفشه و سایر محصولات مشابه با گارانتی اصلی اقدام کنید.

فروشگاه شوفاژ رنجبری

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 18000 در شهرک بنفشه :

جدیدترین محصول نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه با کمپرسور GMCC توشیبا ژاپن از سال ۱۳۹۶ به روی خط تولید شرکت ایران رادیاتور رفته است. کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه دارای شبکه خدمات پس از فروش گسترده در سطح کشور می باشد. سایت فروشگاه شوفاژ رنجبری مفتخر به عرضه انواع نمایندگی محصولات ایران رادیاتور از جمله کولر گازی در شهرک بنفشه ، با گارانتی اصلی همچنین با نازلترین قیمت جهت خرید آسان می باشد. کولر گازی اسپلیت ۱۸۰۰۰ BTU ایران رادیاتور در شهرک بنفشه برای مساحت 25 تا 35 متر مربع و نیز قدرت پرتاب باد عالی می باشد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

ویژگی های نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه :

 • نصب رایگان
 • ظرفیت واقعی
 • قابلیت گرمایش و سرمایش
 • حالت خواب
 • کم مصرف – رده انرژي A
 • دارای فیلتر ضد بو و یونیزاسیون
 • کمپرسور GMCC ساخت شرکت توشیبا ژاپن
 • کویل اواپراتور و کندانسور از نوع Golden Fin ضد خوردگی مناسب برای کلان شهرها با باران اسیدی
 • گاز مبرد R410A سازگار با محیط زیست
 • دارای نمایشگر اطلاعات روی یونیت داخلی
 • دارای ریموت کنترل هوشمند

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور 24000 در شهرک بنفشه :

کولر گازی ایران رادیاتور 24000 در شهرک بنفشه یکی از جدیدترین محصولات فروشگاه شوفاژ رنجبری : نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه است که با طراحی زیبا و عملکرد کم صدا قابل استفاده در واحدهای اداری و مسکونی می باشد.

به طور کلی کولر گازی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش، برای استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل با دامنه دمایی 7- الی 43 درجه سانتی گراد طراحی گردیده است.

کولرهای گازی و اسپلیت ایران رادیاتور با ظرفیت 9000 الی 30000 BTU/Hr دارای مصرف انرژی گرید A+ می باشند. همچنین این مدل کولر گازی در شهرک بنفشه از کمپرسور روتاری GMCC شرکت توشیبا و گاز مبرد R410a (سازگار با محیط زیست) برای تامین هوای گرم و سرد بهره می برند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی داکت اسپلیت در اندیشه

تعمیر محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

بزرگترین مرکز تعمیر نمامی محصولات نمایندگی و نصب رایگان ایران رادیاتور در شهرک بنفشه آماده سرویس دهی و تعمیرات محصولات رادیاتور در این مناطق میباشد . این مجموعه با دو شعبه فعال در شهرک بنفشه بهترین گزینه مصرف کنندگان انواع پکیج جهت تعمیر میباشد. ما در مرکز تعمیرات پکیج آماده انجام خدمات و تعمیرات پکیج های ایران رادیاتور ، بوتان ، ایساتیس ، گلدیران ، مرکوری ، تاچی ، آریستون و سایر پکیج های دیواری ایرانی و خارجی هستیم .

راهنمایی کامل در مورد تعمیر محصولات نمایندگی و فروش ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

1- ابتدا مطمان باشید که بار پکیج از 1 بار بالاتر باشد.

2- بعد حتما برق توی پریز وجود داشته باشه. با یک پریز دیگر امتحان کنید. و دوشاخه را برعکس داخل پریز فرو ببرید.

3- گاز کلی ساختمان و همچنین شیر ورودی گاز به دستگاه باید باز باشه. از وجود گاز و باز بودن شیرها اطمینان حاصل کنید.

4- مطمان باشید مدار شوفاژ هوا نداشته و هواگیری کرده باشید

اگر مشکلتون 4 مورد فوق نبود.

بیشتر بخوانید : فروش اقساطی ایران رادیاتور

مشکلات عموم مردم در مورد محصولات نمایندگی ایران رادیاتوردر شهرک بنفشه

در ادامه این مقاله خدمت شما عزیزان چند مورد از مشکلاتی که اکثر مردم در مورد پکیج های ایران رادیاتور داشته اند را ذکر می کنیم و راه حل آنها رو نیز خواهیم گفت. نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

اصولا پکیج های دیواری ایران رادیاتور چگونه کار می کند؟
پکیج های دیواری ایران رادیاتور به این صورت کار می کند:

وقتی شیر آب گرم را باز می کنید سنسور های جریان آب،جریان آب را تشخیص می دهد و بعد از آن جرقه زن شروع به کار کرده و در نتیجه مشعل روشن می شود.به این ترتیب مبدل حرارتی که درون پکیج کار هستند گرما را به لوله های آب منتقل کرده و آب با عبور از این لوله ها گرم می شود.

درون پکیج یک ترموستاتی وجود دارد که میزان گاز وارد شده به مشعل را بررسی کرده تا آب بیش از حد داغ نشود.

دلیل گرم شدن آب در پکیج بدون داشتن منبع ذخیره آب این است که آب از درون لوله های مارپیچی با سرعت گذشته و از این طریق گرما را دریافت می کند،همچنین گرما در این سیستم متمرکز بوده و به هدر نمی رود.

البته نبود مخزن در پکیج نیز می تواند باعث کم شدن فشار در صورت باز کردن هم زمان چند شیر آب باشد.

فروشگاه شوفاژ رنجبری

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

تلاش ما به صورت مستمر در ارائه کامل اطلاعات و مشخصات فنی مورد نیاز، گارانتی شرکتی (اصلی) محصولات و قیمت‌های تضمین‌شده محصولات در فروشگاه شوفاژ رنجبری و همراهی با شما عزیزان در انتخاب هرچه بهتر و اقتصادی‌تر تأسیسات بوده است. امید است که بتوانیم رضایت خاطر را برای شما عزیزان محترم ارائه نماییم. نمایندگی تمامی محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

مشکلات رایج پکیج های دیواری نمایندگی ایران رادیاتور و ارئه راه حل آن جهت تعمیر
1-مشکل روشن شدن چراغ قرمز پکیج دیواری ایران رادیاتور:

در ابتدا برای تعمیر این مشکل در پکیج دیواری ایران رادیاتور در شهرک بنفشه کلید روشن و خاموش پکیج را روی شماره 1 قرار دهید اگر چراغ سبز روشن شد یعنی مشکل برطرف شده و در غیر این صورت ممکن یکی از حالات زیر اتفاق افتاده باشد: نمایندگی ایران رادیاتور شهرک بنفشه

1-قطعی پریز برق

2-وجود مشکل در فیوز

3-مشکل داشتن برد الکترونیک

در برخی از موارد ممکن است مشکل از فیوز پکیج باشد که با یک فاز متر با رعایت نکات ایمنی می توان قطعی آن را تشخیص داد و اگر جریان برق تا فیوز برد جاری باشد و بعد از آن قطع شود باید فیوز برد تعویض شود.

اما در اکثر موقع برد الکترونیک پکیج به خاطر نوسان برق می سوزد که باید برد الکترونیک تعویض گردد.

اگر تمامی این موارد را انجام دادید حال می توانید دکمه ریست پکیج دیواری را کلیک کنید و دوباره آزمون و خطا را انجام دهید.

2- مشکل فشار در پکیج دیواری ایران رادیاتور:

مشکل کم بودن فشار آب گرم پکیج دیواری ایران رادیاتور معمولا با ارور های 7040 و یا E1 نمایش داده می شود که این فشار توسط نمایشگر فشار پکیج نشان داده می شود.

اگر عقربه فشار مابین 1 تا 4 و همچنین فشار پین مابین 1 تا 1.5 باشد نرمال است در غیر این صورت باید شیر پر کن های پکیج دیواری ایران رادیاتور را چک کرد که به دورنگ آبی و مشکی هستند و اگر آن را بررسی کردید اما باز هم مشکل درست نشدن ممکن است یکی از حالات زیر اتفاق افتاده باشد: نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

1- مشکل خراب بودن شیر پر کن

2- مشکل گرفتگی مسیر شیر پر کن

3- گرفتگی در مسیر نمایشگر فشار

4- کم فشار بودن آب

اگر شیر پر کن خراب بود می بایست آن را تعمیر یا تعویض کنید و مسیر آن را باز کنید .

اگر مسیر آب گرفته شده باشد و رسوب گیری پکیج اتفاق افتاده باشد ممکن است مشکل از شار آب باشد که باید یک پمپ برای آب تهیه کنید که فشار آن را تنظیم کند.

حال دستگاه را بعد از چک کردن و تنظیم دستگاه با موارد بالا،ریست کنید و اگر باز هم ارور 7040 یا E1 نمایش داده شد مشکل اصلی از پرشر سوئیچ دستگاه است که وظیفه نمایش فشار پکیج را دارد، خراب است و باید تعویض گردد.

3- مشکل ترموستات در پکیج دیواری ایران رادیاتور:

اولین قدم بررسی ترموستات است.اگر در سراسر خانه یک سیستم مرکزی با چندین ترموستات وجود دارد، اول به قسمت مرکزی بروید.اطمینان حاصل کنید که دمای دستگاه بالاتر از دمای واقعی اتاق را نشان می دهد.

اگر این یک مدل دیجیتالی نیست ، باید اطمینان حاصل کنید که سطح گرما بیشتر از دمای اتاق است در غیر این صورت ترموستات باید عوض شود. نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

از این مرحله به بعد مشکلات تخصصی تر می شود و اگر نمی توانید آن را تعمیر کنید حتما با نمایندگی ما تماس حاصل کنید.

4- علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

عوامل مختلفی می تواند علت روشن نشدن مشعل پکیج باشد عواملی هم چون:

خراب شدن جرقه زن،میله یون پکیج،خراب شدن برد پکیج،نبودن برق در پکیج،گرفتگی در شیر کنترل گاز پکیج،همگی از عوامل تاثیر گذار بر روشن نشدن شعله پکیج هستند. نمایندگی شرکت ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

جهت تعمیر این مشکل در پکیج دیواری ایران رادیاتور این موارد را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در شهریار

شناسایی کد های خطا جهت تعمیر محصولات نمایندگی محصولات ایران رادیاتور شهرک بنفشه

 • کد 80: مشکل از باز شدن ترموستات
 • کد 70: مشکل از افزایش مبدل اولیه
 • کد 4030: مشکل از خرابی برد برای کنترل
 • کد 8070: مشکل از سنسور شعله
 • کد 8060: مشکل از عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن می شود.
 • کد 7060: مشکل از عملکرد ضد یخ زدگی با مشعل روشن می شود.
 • کد 8050: مشکل از باز شدن سنسور های آب گرم می باشد
 • کد 7050: مشکل از اتصال کوتاه شدن سنسور آب گرم می باشد
 • کد 807050: مشکل از سنسور شوفاژ می باشد که از مدار قطع شده است
 • کد 6050: مشکل از سنسورشوفاژ می باشد که اتصال کوتاه کرده است
 • کد 807040: مشکل از ترموستات است که قطع شده است ولی دما آب شوفاژ نرمال و معمولی می باشد.
 • کد 7040: مشکل از پرشر سوئیچ آب است که باز شده است.
 • کد 8040: مشکل از سنسور دود است که باز شده است.
 • کد 806040: مشکل از پرشر هواست که نمایندگی تمامی محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه
 • کد 706040: مشکل از پرشر هواست که بسته است ولی فن کار نمی کند.

چنانچه دستگاه شما دارای گارانتی است تنها با نمایندگی مجاز تعمیرات محصولات ایران رادیاتور در شهرک بنفشه تماس بگیرید.

اگر مشکل رو نتونستید رفع کنید میتونید از مشاوران ما مشورت بگیرید یا  حضوری انها جهت رفع مشکل خدمتتون برسند و سرویس سالیانه را نیز انجام دهند. نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک بنفشه

فروشگاه شوفاژ رنجبری

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264