نمایندگی لورچ در ملارد

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی لورچ در ملارد

شرکت لورچ یکی از پیشتازان در عرصه تولید داخلی انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی در کشور عزیز ایران می‌باشد. نمایندگی لورچ در ملارد نیز محصولات با کیفیت و با خدمات پس از فروش خوب این شرکت را در اختیار شما قرار خواهدداد. لورچ در ابتدا در سال ۵۶ با تولید لوازم خانگی فعالیت خود را آغاز نمود و با پیشرفت‌های فراوان پس از مدتی علاوه بر تامین نیاز های درون کشور توانست محصولات خود را به کشورهای دیگر هم صادر نماید. تولیدات این گروه صنعتی شامل رادیاتور لورچ, پکیج لورچ و کولر آبی و آبگرمکن می‌باشد که در نمایندگی لورچ در ملارد قابل تهیه است.

فروشگاه شوفاژ رنجبری

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی لورچ در ملارد می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

انواع مدل‌های لورچ در نمایندگی لورچ در ملارد

انواع مدل‌های لورچ در نمایندگی لورچ در ملارد

محصولات این گروه صنعتی شامل پکیج شوفاژ دیواری, رادیاتور و کولر آبی است که شوفاژ رنجبری، نمایندگی لورچ در ملارد به صورت حضوری و  اینترنتی محصولات این برند را با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می‌دهد.  رادیاتورهای موجود در نمایندگی لورچ در ملارد  از ۶۰ سانتی متر تا ۱۶۰سانتی متر در سه مدل آذر، پربازده و رز قابل تهیه هستند و همچنین پکیج های این برند نیز در ۳ مدل هیرو، آدنا و هرما موجود است که با توجه به متراژ خانه خود می‌توانید مدل مناسب را سفارش دهید. با خرید محصولات موجود در نمایندگی لورچ در ملارد از ۲سال گارانتی شرکت لورچ هم برخوردار می شوید.

شرکت لورچ همچنین تولید کننده انواع کولرهای آبی، معمولی و پرتابل می باشد که خروجی کولرهای آن به ترتیب 2900 – 3500 -4000 -5500 – 7000 و 8000 است.

برای مشاهده پکیج دیواری لورچ کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی لورچ در مارلیک

انواع پکیج دیواری لورچ در ملارد

انواع پکیج دیواری لورچ در ملارد

پکیج‌های لورچ انواع متنوعی دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

پکیج‌های قابل تهیه از نمایندگی لورچ در ملارد در مدل‌های آدنا، هرما، هیرو، آریان، آرتمن قابل تهیه می‌باشند. تمام پکیج‌های مذکور در ظرفیت‌های متنوعی چون چون: 24000، 28000، 32000 و 36000 در بازار وجود داشته و برای گرمایش ساختمان خود می‌توانید از این مدل‌ها با ظرفیت‌های متنوع بهره ببرید. اگر از پکیج‌های بالا جهت گرمایش استفاده می‌کنید و آن با ایراداتی مواجه است می‌توانید با نمایندگی لورچ در ملارد تماس بگیرید تا ما با بررسی ایرادات موجود، محصول مورد نظر را تعمیر کنیم.

بیشتر بخوانید : نمایندگی لورچ در شهر قدس

مشکلاتی که برای برطرف کردن آن می‌توانید با نمایندگی لورچ در ملارد تماس بگیرید

 • هنگامی که فشار آب گرم کم است.
 • هنگام شنیدن صدای بدی از دستگاه
 • دستگاه تهیه شده از نمایندگی لورچ در ملارد بدون دلیل خاموش شود.
 • از لوله های پکیج لورچ دود خارج شود
 • از لوله های دستگاه آب بچکد
 • کولر گازی تهیه شده از نمایندگی لورچ در ملارد کار کند و خاموش نشود
 • در صورتی که کولر گازی لورچ به طور دایٔم خاموش و روشن شود
 • فن کولر گازی کار نکند
 • کولر گازی تهیه شده از نمایندگی لورچ در ملارد به صورت یکنواخت فضا را خنک نکند
 • چکه کردن کولر لورچ
 • کویل های کولر لورچ یخ بزند
 • عدم کارکرد صحیح کمپرسور کولر تهیه شده از نمایندگی لورچ در ملارد

فروشگاه شوفاژ رنجبری

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی لورچ در ملارد می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

 خدمات نمایندگی لورچ در ملارد

 خدمات نمایندگی لورچ در ملارد

شوفاژ رنجبری با اخذ نمایندگی لورچ در ملارد به برندی معتبر در حوزه تاسیسات بدل شده است و خدمات نمایندگی لورچ در ملارد را برعهده دارد. شرکت ما نمایندگی رسمی لورچ  می‌باشد و محصولات این برند را بطور گسترده در سراسر ملارد به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رساند. این مرکز نمایندگی اصلی فروش پکیج و محصولات لورچ درملارد است که خدمات نصب، تعمیرات و سرویس تمامی محصولات این برند را انجام خواهد داد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در شهرقدس

بررسی تمامی خدمات نمایندگی لورچ در ملارد به صورت جزئی

توجه کنید که نمایندگی لورچ در ملارد تنها فروش تعداد محدودی از محصولات لورچ را به انجام نداده خدمات زیر را نیز ارائه می‌دهد.

 • ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی لورچ در ملارد
 • نصب و راه اندازی پکیج لورچ و محصولات دیگر
 • تعمیر و سرویس تمامی محصولات لورچ
 • اعزام تعمیرکار یا سرویسکار متخصص نمایندگی لورچ در ملارد

برای مشاهده رادیاتور پنلی لورچ کلیک کنید.

ارائه گارانتی محصول خریداری شده در نمایندگی لورچ

ارائه گارانتی محصول خریداری شده در نمایندگی لورچ

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم مجاز بودن نمایندگی لورچ در ملارد ارائه گارانتی در زمان فروش محصول می‌باشد. نمایندگی لورچ در ملارد چون مجاز و معتبر است، تمامی خدمات از جمله: ارائه گارانتی را جزء وظایف اصلی اش می‌داند . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گارانتی محصول می توانید با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در محمدآباد

قیمتی مناسب طبق تعرفه در نمایندگی لورچ در ملارد

تمامی این نکات مطرح شده به خصوص این گزینه برای اطمینان حاصل کردن از یک نمایندگی بسیار حائز اهمیت می باشد که نمایندگی لورچ در ملارد  این ویژگی را دارد. هیچ زمان یک نمایندگی معتبر محصوات خود را بالا تر و یا پایین تر از تعرفه اعلام شده توسط شرکت به فروش نمی‌رساند، چرا که قیمت محصولات یک نمایندگی مجاز  مانند نمایندگی لورچ در ملارد تعیین شده از طرف کمپانی است که در زمان ارسال بار به تمامی نمایندگی‌ها ارائه می‌شود.

تاریخچه و افتخارات شرکت لورچ

کارخانه لورچ در شهرک صنعتی جی واقع شده که در طی سالیان متوالی موفق به کسب افتخارات زیادی از جمله موارد زیر شده است.

 • اخذ جایزه واحد نمونه سال در خصوص تولید تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع
 • دریافت جایزه تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در نمایندگی‌های متفاوت از جمله نمایندگی لورچ در ملارد
 • اخذ امتیاز واحد برتر در جشنواره‌های تولید ملی
 • دریافت تندیس نقره ای در سال‌های ۱۳۹۴، ۱۳۹۶، ۱۳۹۷، ۱۳۹۸
 • دریافت تندیس برنز حمایت از مصرف کننده‌ها درسال ۱۳۹۳
 • دریافت گواهینامه حمایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲
 • برترین واحد صنعت و معدن در شهر اصفهان
 • اخذ امتیاز واحد نمونه تولید ملی در سال ۱۳۸۹
 • اخذ گواهینامه تایید صلاحیت در آزمایشگاه
 • گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در نمایندگی‌های مختلف از جمله نمایندگی لورچ در ملارد
 • دریافت گواهینامه بین المللی ISO9001

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در سرآسیاب

فروشگاه شوفاژ رنجبری

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی لورچ در ملارد می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

تعمیر پکیج لورچ در ملارد

تعمیر پکیج لورچ در ملارد

تعمیر پکیج در نمایندگی لورچ در ملارد توسط تعمیرکاران ماهر تاسیسات شوفاژ رنجبری که همگی از بهترین افراد آموزش دیده می‌باشند، صورت می‌گیرد.  می توانید با سپردن پکیج دیواری خود به تعمیرکارهای حرفه ای شوفاژ رنجبری در نمایندگی لورچ در ملارد با سال ها تجربه و شناخت کامل از محصولات این برند خیال شما از هر بابت آسوده خواهد بود.

استفاده از قطعات اورجینال موضوعی است که حتی برای تعمیر هم تاثیرات به سزایی در کارایی محصول دارد و تنها در نمایندگی‌های معتبری چون نمایندگی لورچ در ملارد امکان پذیر است. نمایندگی لورچ در ملارد با تامین قطعات اصلی با قیمت های واقعی احتمال چندین بار خرابی پکیج‌های این برند و تعمیرات متوالی آن را به صفر رسانده است.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در وائین

سرویس پکیج توسط نمایندگی لورچ در ملارد

تمامی محصولات لورچ جهت سرویس دوره ای خود نیازمند سرویسکار متخصص لورچ می باشند. از این رو، شرکت لورچ برای نمایندگی های رسمی خود مانند  نمایندگی لورچ در ملارد سرویسکاران متخصصی را آموزش داده است  تا به نیازهای مشتریان خود مبنی بر سرویس پکیج لورچ  پاسخ دهد. سرویس سالیانه پکیج های لورچ خدمت دیگری است که در نمایندگی لورچ در ملارد  برای مشتریان در نظر گرفته شده است و می‌توانید با سرویس دوره ای پکیج از خراب شدن و متعاقبا هزینه‌ی تعمیرات آن پیشگیری کنید.

از دیگر مزیت های سرویس پکیج های دیواری تهیه شده از نمایندگی لورچ در ملارد کاهش استهلاک و افزایش عمر مفید آن‌ها است. از این رو ما بهترین، حرفه‌ای‌ ترین و مجرب ترین سرویسکارهای پکیج و رادیاتور لورچ در نمایندگی لورچ در ملارد را گرد هم آورده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان ممکن با مراجعه به محل شما،جهت سرویس پکیج و رادیاتور لورچ کمک کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس سالانه محصولات لورچ در نمایندگی لورچ در ملارد می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ضمن بررسی تخصصی محصول به بهترین شیوه ممکن راهنماییتان کنیم.

برای مشاهده کولر آبی لورچ کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی لورچ در اندیشه

نمایندگی لورچ در ملارد

نمایندگی لورچ در ملارد

محصولات و کالاهای موجود در نمایندگی لورچ در ملارد درون ایران تولید می‌شود و به همین دلیل محصولات لورچ در بازار به وفور پیدا می‌شوند و دسترسی به خرید آن آسان است. اما علاوه بر کیفیت محصولات خدمات همراه آن نیز مهم می‌باشد که در شوفاژ رنجبری به صورت تلفنی هم به شما مشاوره فنی می‌دهیم. نمایندگی لورچ در ملارد اگر نتواند مشاوره خوبی به مشتری بدهد پس قادر نیست کیفیت این محصول را به درستی توضیح دهد.

به عبارتی تاسیسات شوفاژ رنجبری با تمرکز بر بخش مشاوره فنی خود را به جایگاه بهترین نمایندگی لورچ در ملارد رسانده است. مشاوره فنی به زبان ساده و قابل فهم برای تمام مشتریان، خدمت ارزشمندی است که نمایندگی لورچ در ملارد برای مشتریان محترم در نظر گرفته است.

گاها انتخاب اشتباه در خرید مشکلاتی را به همراه میآورد که برطرف کردن آن نیازمند هزینه بسیار و صرف زمان است، همجنین خرید کالای نامرغوب و یا حتی خرید کالای مرغوبی که مناسب نیاز شما نباشد مسئله ایست که به سادگی و با مشورت با متخصص تاسیسات در نمایندگی لورچ در ملارد قابل پیشگیری می‌باشد. بننابراین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی لورچ در صفادشت

فروشگاه شوفاژ رنجبری : نمایندگی لورچ در ملارد

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی لورچ در ملارد می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.