نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

شوفاژ رنجبری به عنوان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس به ارائه تمامی خدمات فروش و پس از فروش پکیج‌های ایران رادیاتور می‌پردازد که در این مطلب سعی داریم به انواع پکیج‌های موجود در این نمایندگی با ذکر ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها بپردازیم. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز معتبر نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس هستید، با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

نصب رایگان در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

از خدمات بعد از فروش نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس نصب رایگان این محصول می‌باشد که توسط متخصصین مجرب شوفاژ رنجبری صورت می‌گیرد. در ادامه به مواردی که شامل نصب ر درایگان نمایندگی ایران رادیاتور شهر قدس می شود، می‌پردازیم.

 • بررسی و تعیین مکان مناسب جهت نصب پکیج
 • قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در مکان تعیین شده جهت نصب و اتصال دستگاه به شبکه آب، برق و گاز همراه با اتصالات
 • شستشوی مدارهای رفت و برگشت گرمایش سیستم
 • راه‌ اندازی کامل پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در شهر قدس
 • آموزش کار با دستگاه به خریدار
نکات قابل توجه در خرید نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس
 • برای محاسبه کذدن تقریبی ظرفیت پکیج، متراژ واحد مسکونی را باید در عدد ۱۵۰(کیلو کالری) و متراژ واحد اداری را در عدد ۱۰۰(کیلو کالری) ضرب نمایید.
 • در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری شکل افقی ( بیشتر از ۳۰سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج  فن دار الزامی می‌باشد.
 • پکیج دو مبدله ایران رادیاتور در شرایطی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) باشد و یا زیربنای خانه بیشتر از ۱۲۰متر باشد.
 • در صورتیکه محل نصب پکیج ایران رادیاتور در بالکن یا فضای باز باشد هم استفاده ازپکیج فن دار الزامی می‌باشد.
 • توجه نمایید که فشار آب شهر در محل نصب کیج  گازی باید حداقل۰.۵ و حداکثر۳.۵ اتمسفر باشد.

مزایای نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس یکی از بهترین نمایندگی‌های پکیج‌های ایرانی می‌باشد که می تواند در مکان‌های مختلف استفاده شود. از مزایای پکیج ایران رادیاتور می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • این پکیج می تواند به شکل لحظه ای و با فشار مناسب آب گرم مورد نیاز را تامین کند.
 • نصب پکیج ایران رادیاتور بسیار سان و بدون دردسر می‌باشد.
 • نصب پکیج از خدمات پس از فروش نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس می‌باشد که رایگان است.
 • پکیج ایران رادیاتور در مصرف انرژی بسیار کارآمد عمل خواهد کرد.
 • این دستگاه حتی برای خانه ها و فضاهای کوچک هم مناسب می‌باشد.
 • یک پکیج مناسب بهترین جایگزین در موتور خانه‌ها جهت تامین آب گرم است.
 • نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس  دارای خدمات بعد از فروش گسترده و پاسخ گو است.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور سری B در شهر قدس

با توجه به تنوع مدل‌های این دستگاه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس در ادامه به بررسی ویژگی‌های هر کدام از مدل‌های پکیج می‌پردازیم.

مدل سری B پکیج دیواری ایران رادیاتور از سیستم‌های تک مبدله گرمایشی استفاده میکند و هزینه نهایی جهت خرید دستگاه را کاهش خواهد داد، کمااینکه مدل‌های تک مبدله به دلیل وجود یک پمپ کمتر، استهلاک کمتری نیز دارند. از انواع این مدل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پکیج 24000 ایران رادیاتورمدل BM 24CF : این مدل سری B تک مبدله می‌باشد و CF یعنی دستگاه این نوع پکیج بدون فن کار میکند. بدون فن بودن برای خانوادهٰ‌ها، از جهاتی خبر خوبی می‌باشد، چرا که مدل فن دار پکیج به طور معمول هنگام کار، صدای نسبتا زیادی تولید میکنند که امکان دارد آزار دهنده باشد، بنابراین بدون فن بودن این مدل پکیج در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس می‌تواند در بعضی موارد، مزیتی برای خانواده ها تلقی گردد.
 • پکیج‌های 24000 ایران رادیاتور مدلBM 24FF : این مدل از نظر ویژگی و مشخصات فنی شبیه مدل BM 24CF  می‌باشد، با این تفاوت که این پکیج از فن خروجی هوا بهره خواهد برد، حروف اختصاری FF  نیز گویای همین موضوع است. تنها تفاوت جزیی این مدل پیکج با مدل پکیج‌های بدون فن، در وزن دستگاه می‌باشد که از ۲۸به حدود ۳۰کیلوگرم رسیده است. قیمت این دستگاه قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس، نسبت به مدل بدون فن بیشتر بوده و شما باید هزینه بیشتری برای خرید پکیج ایران رادیاتور فن دار پرداخت نمایید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور سری L در شهر قدس

مدل های سری L پکیج ایران رادیاتور شامل مدل‌های 24000 L24CF 36000 L36FF، 24000 L24FF، ، 28000 L28FF و 28000 L28CF می‌شود.  همه‌ی مدل سری L دو مبدله ( مبدل حرارتی شعله ای و صفحه ای ) می‌باشند،  که از ویژگی‌های این مدل قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران راداتور در شهر قدس، منبع انبساط بزرگتر و نمایشگر دیجیتال است. در میان پکیج های این سری، مدل های L24CF و L28CF در محدوده تولید قرار نداشته یا به عبارتی توقف تولید شده‌اند و به آسانی در بازار قابل دسترس نیستند و همچنین این دو مدل بدون فن می‌باشند.

ویژگی‌های بارز مدل سری L پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور محفظه احتراق بسته، سیستم‌های کنترل دیجیتالی، داشتن عیب یاب هوشمند، سیستم ضد یخ زدگی، راندمان حرارتی زیاد حدود ۹۰درصد، دارای پرشر سوییچ هوا جهت جلوگیری از انسداد لوله ها، مجهز به فن جهت رساندن هوای مورد نیاز به دستگاه پکیج، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار پکیج، سیستم کنترل حداکثر و حداقل فشار می‌باشد.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور 36000 در شهر قدس

این دستگاه سری L دو مبدل فن دار با برچسب‌های انرژی B تولید شده که غیر از قابلیت برنامه ریزی دارای دو ویژگی عیب یاب دیجیتال و فن خروج دود هم می باشد. این دستگاه در متراژ هایی میان ۱۸۰تا ۲۵۰متر مربعی، بسته به نوع عایق بندی حرارتی خانه و شرایط آب و هوایی آن فضا، می‌تواند مناسب باشد.

از ویژگی های بارز تمامی مدل‌های قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس وجود سیستم ضد یخ می‌باشد و قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل L36FF در مقایسه با امکانات و ظرفیت دستگاه نسبت به مدل‌های خارجی بسیار رقابتی می‌باشد.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور 24000 (L24FF) در شهر قدس

همانطور که اطلاع دارید حرف FF به معنی فن دار بودن دستگاه می‌باشد و تفاوت این دستگاه با مدل‌های CF آن، در وجود فن برای خروج دود است. این مدل نیز مثل دیگر مدل‌های سری L، ویژگی‌های بارز این مدل را دارد اما در ابعاد و ظرفیتی متفاوت به تولید رسیده است.

ویژگی پکیج‌های قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس در یک رده از مدل‌ها بسیار به یکدیگر نزدیک هستند، بنابراین چیزی که درهنگام خرید باید مد نظر قرار دهید نوع مبدل دستگاه، فن دار یا بدون فن بودن پکیج و محاسبه حجم و ظرفیت مورد نیاز می‌باشد که در مرحله بعدی نیز اولیت به امکانات و ویژگی‌های محصول قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور می‌رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی‌های پکیج‌های قابل تهیه از نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور 28000 در شهر قدس

اخرین مدل سری L است که همه  ویژگی ها و مشخصات مدل‌ سری L را در مشخصات فنی دارد. از دیگر ویژگی های این مدل پکیج وزن ۳۸kg دستگاه در ابعاد ۴۵۰×۳۵۰×۷۶۸است می‌باشد که دارای گرمایش اسمی ۲۸۰۰۰Kcal  در کنار توان ۲۸kw و ظرفیت حرارتی ۲۴۰۸۰kcal/h  را ارائه می‌کند و همانند دیگر مدل‌های قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس، تفاوت این مدل با نسخه بدون فن در وزن ۳۴kg  می‌باشد.

سری L28FF پکیج ایران رادیاتور همچنین مناسب افرادی می‌باشد که به دستگاهی در متراژی بالاتر از ۱۰۰مترمربع نیاز دارند و به مزایا و امکانات دستگاه بیشتر از پیش اهمیت می‌دهند، یکی از این خصوصیات بارز عدم نواسانات گرمایش آب می‌باشد که به لطف دو مبدله بودن این سری L، این نقص پوشش خواهد یافت.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

بررسی ویژگی‌های مدل سری E قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

این سری از مدل‌های پکیج ایران رادیاتور همگی دو مبدله بوده و مثل سری L و K دارای نمایشگر دیجیتال نمی‌باشد. از نظر کارایی و کارکرد شباهت بسیاری به مدل‌های سری M ایران رادیاتور دارد و تنها تفاوت این دو نوع رادیاتور در ظاهر آن است. مدل سری E هم مانند تمام مدل های قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس دارای سیستم ضد یخ می‌باشد و بیشتر ویژگی‌های بارزی که در سری L و B  اشاره شد در مورد سری E هم صادق است، از این رو در ادامه فقط به موارد اضافه بر پیش یا تفاوت ها اشاره خواهیم کرد.

بررسی مزایای مدل 28000 ایران رادیاتور ES28FF

این مدل آنالوگ و گرمایشی می‌باشد، برچسب انرژی B دارد، فاقد هرگونه عیب یاب دیجیتال و برنامه ریز، دارای گرمایش اسمی 28000Kcal، ظرفیت حرارتی 24080Kcal/h، توان خروجی 28 kw بقیه موارد فنی دستگاه مثل مدل های قبلی است ابعاد این دستگاه معادل 440×850×380 می‌باشد و وزنی معادل ۴۱kg دارد. این پکیج برای فضاهایی با متراژ بالا مناسب بوده و در عین حال قیمت پایینی در مقایسه با دیگر مدل‌های پکیج ایران رادیاتور دارد. برای خرید این مدل پکیج می‌توایند با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس تماس بگیرید.

بررسی مدل 24000 پکیج ایران رادیاتور E24CF در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

این مدل پکیج ایران رادیاتور سری E به غیر از مواردی چون حجم و ظرفیت، تفاوت بسیاری با مدل قبل نداشته جز چند مورد که شامل ابعاد و وزن و بدون فن بودن پکیج، گرمایش اسمی دستگاه، توان خروجی و ظرفیت حرارتی می‌شود. وزن دستگاه معادل ۳۸ کیلوگرم در ابعاد ۴۴۰×۸۵۰×۳۸۰است. این دستگاه مناسب برای استفاده در متراژ های متوسط با هزینه کمتر می‌باشد که دو مبدله بودن دستگاه احتیاج به آب گرم مصرفی را به صورت مطبوعی پوشش خواهد داد.

ما در شوفاژ رنجبری با توجه به نوع نیاز شما بهترین دستگاه قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس را معرفی می‌کنیم تا با خیال راحت با توجه به ابعاد خانه بهترین دستگاه را تهیه نمایید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور سری M و K در شهر قدس

همانطور که پیش از این اشاره کریم مدل‌های سری L و K دارای منبع انبساط بزرگتری می‌باشند و نمایشگر عیب یاب از نوع دیجیتال دارند، همچنین تمامی مدل‌های پکیج سری M و K دارای دو مبدل گرمایشی می‌باشند که در ادامه به بررسی مزایای این محصولات می‌پردازیم:

 • مدل 24000 ایران رادیاتور K24FFقابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس : این مدل پکیج ظاهر متفاوت تری در مقایسه با بقیه مدل‌ها و سری‌های پکیج ایران رادیاتور دارد که تنها وجه تمایز اصلی آن همین می‌باشد. از نظر کارایی و کارکرد نیز این مدل بسیار شبیه پکیج‌های سری L است که این مدل وزنی معادل ۲۹کیلوگرم در ابعاد ۴۰۰×۳۴۰×۷۲۰دارد و در کنار حجم و ظرفیت گرمایشی این دستگاه نیز نکته قابل اهمیتی است. این دستگاه مناسب استفاده در متراژ های پایین و متوسط تا ۱۲۰ متر مربع بوده و مانند همه مدل‌های قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس از سیستم ضد یخ بهره می برد.
 • بررسی مدل 24000 ایران رادیاتور M24FF و M24CF: وجه تمایز این دو پکیج در فن دستگاه ها خلاصه می‌گردد و مدل FF با فن و دیگری بدون فن می‌باشد، ابعاد مدل M24FF نیز دقیقا مثل مدل K24FF است. اما مدل M24CF ابعادی معادل ۴۰۰×۷۲۰×۳۴۰دارد و وزن این دو مدل به ترتیب ۳۵و ۳۰کیلوگرم می‌باشد.

اگر تمام مشخصات و خصوصیات بارز پکیج‌های ایران رادیاتور را در کنار ظاهر و امکانات این دو دستگاه قرار دهیم متوجه خواهیم شد که مدل سری M بهترین پکیج این مجموعه نیست اما قرارهم نیست بیش از چیزی باشند که هستند. قدرت گرمایشی هر دو پکیج در کنار دو مبدله بودن ارزش خرید این محصول را بالا می برد و  این دو مدل دستگاه قابل تهیه در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس درکنار منبع انبساط بزرگ آن و دو مبدله بودن دستگاه ارزش می‌یابند.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

ما در شوفاژ رنجبری با بررسی نیاز شما و نوع کاربری متراژ خانه بهترین محصول قابل تهیه در نمایندگی پیکیج ایران رادیاتور را پیشنهاد خواهم داد تا با خیال آسوده هزینه کرده و دستگاهی کاربردی تهیه نمایید. بنابراین برای بهرهٰ‌مندی از مشاوره‌های شوفاژ رنجبری به عنوان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس با ما  تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264