نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

حوله خشک کن  نیز نوعی از رادیاتور می‌باشد که بیشتر در فضای حمام و یا سرویس بهداشتی نصب شده و علاوه بر گرم کردن فضا به عنوان یکی از لوازم دکوری نیز کاربرد دارد، چرا که ظاهر این محصول با رادیاتورهای معمولی تفاوت داشته و زیباتر است. این وسیله به گونه ای طراحی شده که به آسانی قابل نصب بر روی دیوار باشد و از حوله خشک کن می‌توان جهت خشک کردن حوله‌ها، دستمال و لباس‌های کوچک استفاده نمود که در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه موجود می‌باشد.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

اجزای تشکیل دهنده محصول قابل تهیه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

رادیاتور مخصوص خشک کردن حوله از لوله‌هایی تشکیل شده است که در  بین آن ها آب گرم در گردش می‌باشد که تبادل حرارت میان لوله ها و محیط باعث گرم شدن فضای حمام و یا سرویس بهداشتی می‌شود. مزیت تهیه این محصول از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه این می‌باشد که همزمان با گرم نمودن حمام و یا سرویس بهداشتی، رطوبت موجود در این مکان‌ها را نیز از بین خواهد برد.

برای تهیه این محصول از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

 بررسی انواع حوله خشک کن‌های قابل تهیه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

یکی از شیک ترین و کاربردی ترین سیستم های گرمایشی، حوله خشک کن‌ها می‌باشند که به لحاظ جنس، نوع انرژی مصرفی و… به انواع شیشه ای، آلومینیومی، استیل، نوع فولادی، آبی و برقی طبقه دسته بندی می‌شوند. البته توجه نمایید که انتخاب نوع مناسب این محصول در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه بر اساس سیستم گرمایشی ساختمان تعیین می‌گردد؛ بنابراین بهتر می‌باشد که پیش از هرگونه اقدام جهت خرید دستگاه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه، حتما با انواع این محصول آشنا شوید که در ادامه به آن اشاره کرده‌ایم.

نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

نوع شیشه‌ای محصول قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

این نوع حوله خشک کن دارای بدنه‌ای تقریبا شفاف می‌باشد که از انواع شیشه‌ای حرارتی ساخته شده است. حوله خشک کن شیشه ای در مقایسه با دیگر انواع حوله خشک کن دارای وزنی سبک  و مدت زمان نصب کم تری می‌باشد.  این محصول قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه، عمل گرمایش فضا را به شکل یکنواخت و با جریان همرفتی انجام خواهد داد و از تنوع رنگی زیادی هم برخوردار است.

بهتر است بدانید که این نوع حوله خشک کن از قیمت بالاتری هم نسبت به دیگر انواع حوله خشک کن، برخوردار بوده و از مزایای این محصول می توان به نصب به شکل عمودی یا افقی، مقاومت بالا در مقابل رسوب و خوردگی، پخش یکنواخت گرما در فضا، تنوع در رنگ و مدل، توان خروجی زیاد، مقدار هواگرفتگی پایین و مقاومت زیاد در برابر ضربه و شکستگی اشاره نمود.

حوله خشک کن آلومینیومی در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

در ساخت این نوع محصول قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه از ورقه های آلومینیومی استفاده می‌کنند که نسبت حوله خشک کن فولادی وزن سبک تری داشته و در مقابل ضربه و فشار نسبت به حوله خشک کن استیل و فولادی ماندگاری و مقاومت کمتری از خود نشان می‌دهد. همچنین این محصول به علت داشتن ظاهری زیبا و مدرن، به عنوان یک محصول دکوراتیو در منازل هم محسوب می‌شو که از مزایای حوله خشک کن‌های آلومینیومی می‌توان به تامین گرمایش از پکیج و یا موتورخانه‌ها، تولید به شکل تخت و لوله ای، مقاومت زیاد در برابر زنگ زدگی و خوردگی، داشتن قیمت به صرفه و وزن سبک اشاره نمود.

برای تهیه این محصول از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

حوله خشک کن از نوع استیل فولادی در شوفاژ رنجبری

در ساخت این نوع محصول قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن دراندیشه، از فولاد ضد زنگ استفاده می‌کنند که کمی در مقایسه با دیگر انواع حوله خشک کن، سنگین تر می‌باشد و به مدت زمان بیشتری نیز برای نصب احتیاج دارد اما به علت داشتن ویژگی زنگ نزن بودن، کاملا به صرفه و پر مصرف می‌باشد. از مزیت این محصول فولادی می توان به مقاومت زیاد در مقابل زنگ زدگی و خوردگی، کم مصرف بودن، طول عمر بالا و تنوع در طرح و رنگ اشاره نمود. ما در شوفاژ رنجبری ابتدا نیاز شما را بررسی خواهیم کرد و بعد بهترین محصول را با توجه به شرایط شما معرفی می‌کنیم.

نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

رادیاتور آبی و برقی در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

رادیاتور حوله خشک کن درمدل‌های آبی یا هیدرونیکی و برقی یا الکترونیکی طراحی شده و پس از تولید به بازار وارد شده است. مدل حوله خشک کن آبی قابل تهیه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه، در واقع منتقل کننده آب گرم به فضا برای افزایش دمای موجود در آن می‌باشد و توسط پکیج رادیاتور و یا موتورخانه مرکزی ساختمان کنترل خواهد شد که برای نصبش احتیاج به لوله کشی دارید. اما نوع حوله خشک کن برقی قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه، حرارت لازم  جهت گرمایش محیط را، از المنت برقی موجود در ساختار خود به دست آورده و با ریخته شدن یک مایع مخصوص با فشار به درون لوله هایش، فرآیند گرم نمودن محیط از سوی حوله خشک کن برقی، آغاز خواهد شد.

این نوع محصول قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه نیاز به لوله کشی نداشته و به آسانی نصب خواهد شد که ضد زنگ نیز است. حوله خشک کن الکترونیکی سبک بوده، محدودیت مکانی ندارد و با یک کلید روشن و خاموش خواهد شد که برای تهیه آن می‌توانید با شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

 دقت در ابعاد رادیاتور برای تهیه آن از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

در فرآیند خرید خود حتما به بلندی یا همان ارتفاع و تعداد پره‌های تعبیه شده بر روی یک حوله خشک کن توجه نمایید و یادتان باشد هر چه یک رادیاتور قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه بلند تر باشد، قطعا تعداد پره‌های آن و قدرت حرارتی نیز بیشتر خواهد شد، بنابراین یکی از اولین مواردی که در خرید حوله خشک کن باید در نظر داشته باشید، ابعاد آن است. همچنین بسته به این مسئله تعداد اعضای خانواده شما چند نفر هستند و چند نفر از آن استفاده خواهند کرد باید مدلی مناسب تهیه نمایید.

از دیگر موارد قابل توجه در تهیه این محصول ارتفاع آکس  است که در واقع فاصله بین دو بوشن ورودی و خروجی آب از رادیاتور را نشان می‌دهد. توجه به ارتفاع آکس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شما باید اندازه حوله خشک کن را طبق ارتفاع آکس انتخاب نمایید. همچنین  می‌دانیم که هر چه رادیاتور قابل تهیه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه بزرگتر باشد، توان حرارتی آن هم بیشتر بوده و انرژی کمتری نیز مصرف خواهد کرد و بازده بهتری هم دارد.

جنس بدنه و پوشش رادیاتور قابل تهیه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

توجه به جنس متریال به کار رفته در ساخت این محصول گرمایشی بسیار مهم می‌باشد و یادتان باشد که نرخ تبدیل انرژی به گرما در هر یک از رادیاتورهای فولادی، محصول استیل، آلومینیومی و … کاملا با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

با توجه به کارایی هر دو نوع از رادیاتور آبی و برقی، بهتر است همواره توجه بسیاری به کیفیت رنگ اولیه محصول و همچنین رنگ روکش یا رنگ پوششی در رادیاتور انتخابی خود کنید تا بتوانید در زمان بیشتری از رادیاتور استفاده کنید و هم باعث زنگ ضدگی دیر آن شوید.

همانطور که اشاره کردیم، رادیاتور قابل تهیه از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه به لحاظ جنس به انواع حوله شیشه ای، آلومینیومی و فولادی یا استیل طبقه بندی می‌شود که باید جهت تهیه رادیاتور به این موضوع توجه داشته باشید تا نوع رنگ خورده آن ها را تهیه نمایید. زیرا در غیر این صورت امکان دارد پس از مدت کوتاهی با زنگ زدگی آن ها روبرو شوید، بنابراین هنگام خرید به جنس و رنگ رادیاتورها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

همچنین به علت اینکه حوله خشک کن‌ها در معرض رطوبت همیشگی قرار دارند و از آن استفاده بسیاری می‌شود، لازم است که این محصول از استحکام کافی برخوردار باشد.

در پایان بهتر است که بدانید جنس بدنه و پوشش این محصول قابل تهیه در نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه تاثیر بسیاری در هدایت گرمایی آن دارد.

نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

ظرفیت مورد نیاز :

حوله خشک کن طبق اندازه فضای حمام دارای لوله‌های متعددی است که در حمام های کوچک (کمتر از ۵ متر مربع) معمولا جهت گرمایش رادیاتور حوله خشک کن ۱۲ لوله‌ای کافی می‌باشد، مگر اینکه حمام در طبقه زیر سقف پشت بام یا دارای پنجره‌ای بزرگ باشد، که در این حالت باید از حوله خشک کن ۱۵ لوله استفاده نمایید.

بدیهی است که در  حمام‌های بزرگتر هم با توجه به افزایش متراژ باید از رادیاتورهای حوله خشک کن بزرگتر استفاده کنید و برای حمام با فضای بزرگ ۱۴ لوله می‌تواند انتخابی مناسب باشد.

نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تهیه این محصول از نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264