خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

کولرگازی‌های شرکت ایران رادیاتور امروزه یکی از پرفروش ترین محصولات بازار داخلی به شمار می‌روند که این استقبال گسترده باعث شده امکان خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه در شرکت معتبر شوفاژ رنجبری نیز فراهم شود.

یکی از علت‌های خرید این محصول پرطرفدار می‌تواند کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه کولر گازی این برند باشد. شرکت ایران رادیاتور از گذشت چند دهه حضور موفق و فروش گسترده پکیج‌های گرمایشی با توجه به نیاز بازار و با پشتوانه تجهیزات پیشرفته در خط تولید و نمایندگی‌های فعال در سراسر ایران تصمیم به فعاليت در عرصه توليد سيستم های تهويه مطبوع نمود که در این مطلب سعی داریم به شرایط بهره مندی از خدماتی چون خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه بپردازیم.

بیشتر بخوانید : خرید اقساطی پکیج ایران رادیاتور در مارلیک

خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.

بررسی ویژگی‌های کولر گازی در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

بررسی ویژگی‌های کولر گازی در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

 • کولر گازی ایران رادیاتور طبق فناوری نوین و پیشرفته و در ظرفیت های متنوع 9000 تا 30000 btu/hr طراحی و تولید شده است.
 • در ساختار داخلی این کولر گازی از قطعات فنی باکیفیت و استانداردی استفاده شده است.
 • این محصول از قدرت پرتاب باد و حجم هوادهی بسیار زیاد نیز برخوردار می‌باشد.
 • برخی از مدل های کولر گازیاین شرکت دارای قابلیت دوگانه سرمایش و گرمایش هستند. بنابراین، امکان استفاده از محصول به صرفه در چهار فصل سال برای خریداران وجود دارد.
 • با خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه صاحب کولری می‌شوید که قابلیت کارکرد در دامنه دمایی منفی ۷ الی مثبت ۴۳ درجه سانتیگراد را دارد.
 • کندانسور طراحی شده در این مدل سیستم از نوع Golden Fin است.
 • استفاده از پوشش ویژه طلایی در ساختار کندانسور کولر گازی، مانع از خوردگی و زنگ زدگی یونیت بیرونی و کویل دستگاه خواهد شد.
 • کویل‌های سرمایشی و گرمایشی تعبیه شده در پنل اسپلیت ایران رادیاتور، از پره های مسی و فین‌های آلومینیومی ساخته شده‌اند.
 • کولر گازی ایران رادیاتور از گرید انرژی A برخوردار بوده که این امر صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه های مصرفی و اقتصادی را به همراه دارد که امکان خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه نیز آن را به محصول کاملا به صرفه ای تبدیل می‌کند.
 • در ساختار اسپلیت این برند از فیلترهای تصفیه هوای بسیار باکیفیت با دوام بالا استفاده شده است که فیلترها این کولر گازی با انجام فرآیند فیلتراسیون، کلیه ذرات معلق و آلودگی‌های موجود در هوا را هم از بین می‌برند.
 • قابلیت شستشو، کیفیت و طول عمر بالا در کنار امکان خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه از مزایای مهم این محصول محسوب می شود.
 • سطح صدای دستگاه در حین کارکرد بسیار پایین بوده و بدون ایجاد آلودگی صوتی و لرزش انجام می‌شود.

عوامل موثر در قیمت خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

هر مدل از کولرهای گازی ایران رادیاتور با توجه به نوع و ظرفیت ساخت،قیمت متقاوتی دارند. برای این منظور در ادامه  به بررسی عوامل موثر در قیمت خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می‌پردازیم.

در حال حاضر می توان اشاره داشت یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خرید این محصول، قیمت کولر گازی است که می‌توان گفت یکی از برندهای موجود در بازار به دلیل سطح کیفیت بسیار بالا و همچنین قیمت مقرون به صرفه، امکان  خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه و خدمات دهی اسپلیت این برند می‌باشد که سهم قابل توجهی از بازار رقابت سیستم‌های سرمایشی را به خود اختصاص داده و توانسته طی مدت کوتاهی به یکی از برندهای مطرح بازار تبدیل شود.

با توجه به این نکته که مارک معتبر و صاحب نام ایران رادیاتور مزیت‌هایی از جمله گارانتی، طول عمر زیاد و خدمات نصب و غیره دارد، باعث می‌شود که کولر اسپلیت های با ارزش بالاتری در مقایسه با تولیدکننده‌های تازه کار و یا متفرقه عرضه کند. علاوه بر این بهره مندی کولر گازی ایران رادیاتور از تکنولوژی به روز و مدرن از دیگر عوامل موثر دیگر در قیمت گذاری آن است که در نهایت در راندمان و قدرت هوادهی آن هم تاثیر دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در ملارد

 بررسی انواع کولرهای گازی ایران رادیاتور

 بررسی انواع کولرهای گازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور تنها یکی از محصولات برند ایران رادیاتور می‌باشد که دارای چند مدل است و هریک از این مدل ها، ظرفیت متفاوتی دارند. افراد نیز با توجه به نیاز خود و محیط مورد نظر جهت نصب کولر گازی اقدام به خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می‌کنند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • کولر گازی ایران رادیاتور ۹۰۰۰
 • خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه ۱۲۰۰۰
 • کولر گازی ایران رادیاتور ۱۸۰۰۰
 • خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه ۲۴۰۰۰
 • کولر گازی ایران رادیاتور ۳۰۰۰۰

بیشتر بخوانید : خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در مارلیک

بررسی میزان مصرف انرژی در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

بررسی میزان مصرف انرژی در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

میزان انرژی مصرفی، از مباحث قابل اهمیت در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه به شمار می‌رود که در این زمینه باید خاطر نشان کنیم، میزان مصرف انرژی این کولر گازی با هزینه های اقتصادی و جانبی ارتباط مستقیم دارد.کولرهای گازی‌ این برند در ردیف سیستم های سرمایشی کم مصرف و بهینه از نظر مصرف انرژی طبقه بندی می شوند که برخورداری از گرید انرژی A، شاهد محکمی بر این ادعا است.

مجهز شدن کولر گازی به قطعات فنی باکیفیت، بازدهی بالا و مصرف کم انرژی سیستم را به دنبال داشته است، در بازار رقابتی حال حاضر، مصرف بهینه انرژی سیستم های تهویه مطبوع و امکان خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه از مولفه های مهم و حائز اهمیت محسوب می‌شود.

 قابلیت گاز خنک کننده اسپلیت‌های ایران رادیاتور

گاز مبرد، از محرک های اصلی جهت ایجاد سرمایش و برودت در کولرهای گازی محسوب می شود که فرآیند خنک سازی و سرمادهی سیستم از طریق ماده مبرد اجرایی می‌گردد.

بر این اساس، در لوله‌های کمپرسور از گاز مبرد R410A استفاده می‌کنند که این نوع گاز خنک کننده، از جمله مبردهای سازگار و دوستدار محیط زیست و با توان برودتی عالی محسوب  می‌شود. برخورداری دستگاه از گاز مبرد r410a، باعث تولید و توزیع هوای خنک و مطبوع با نرخی ثابت و متعادل در فضای داخلی خواهد شد.

ناگفته نماند که بهینه سازی مصرف انرژی، سطح کیفی بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه، امکان خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه، توان خنک کنندگی عالی و طراحی شیک و زیبا  از مهم ترین عوامل فروش کولر گازی  به شمار می‌رود.

نحوه ی عملکرد سرمایش و گرمایش در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

نحوه ی عملکرد سرمایش و گرمایش در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

به طور کلی این نوع از سیستم های سرمایشی و گرمایشی دارای عملکرد دوگانه برودتی و حرارتی می‌باشند، به این معنا که قابلیت تامین هر دو  هوای خنک و گرم را دارند. این مزیت کمک خواهد کرد تا دیگر نیازی به تهیه دستگاه گرمایشی مجزا نداشته باشید و همچنین با  خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه انتخابی مقرون به صرفه خواهید داشت.

این دستگاه به شکل کار می‌کند که در حالت سرمایش گاز مبرد درون کمپرسور آن متراکم شده و سپس به وسیله فشار به سمت کندانسور منتقل شده و در آنجا حرارت خود را از دست خواهد داد و  پس از آن به مایع تبدیل می‌شود که این مایع از کندانسور به وسیله لوله مویی عبور کرده و فشار آن به شدت می‌کند.

پس از این کاهش فشار به سمت ورودی اواپراتور هدایت شده و تحت تاثیر دمای محیط تبخیر خواهد شد که مجددا به گاز تغییر می کند. مبردی که تبخیر شده است، دوباره  توسط کمپرسور اسپلیت مکش شده و این سیکل ادامه می‌یابد تا محیط مورد نظر را خنک نموده و آسایش را برای ساکنان آن به ارمغان بیاورد.

در خصوص نحوه عملکرد سرمایش و گرمایش در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه باید اضافه کرد که در عملکرد گرمایشی هم اسپلیت به این صورت عمل خواهد کرد که به وسیله قطعه شیر چهار طرفه این سیکل تغییر می‌کند. گاز مبرد گرم شده در کمپرسور به طرف اواپراتور هدایت شده و گرمای خود را به لوله های اواپراتور منتقل خواهد کرد که بدین طریق محیط گرم خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می توانید با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از این کولرها در خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

 • یکی از مهم‌ ترین مزایای خرید کولر گازی ایران ‌رادیاتور بهره‌مندی از سیستم سرمایش و گرمایش است. در واقع این این کولر می‌تواند در انواع فصل‌‌های سال کارایی داشته باشد.
 • گاز مبرد استفاده‌ شده در این سیستم‌ سازگار با محیط زیست بوده و به ‌این ‌ترتیب با خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه به محیط ‌زیست آسیبی وارد نخواهد شد.
 • در این نوع کولرهای گازی از کمپرسورهای روتاری استفاده ‌شده است و این می ‌تواند کارایی و کیفیت این محصول را تا حد زیادی بالا ببرد.
 • از دیگر مزایای خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می‌‌توانیم به بدنه اسپلیت استیل الکترولیتی با روکش ضدزنگ آن اشاره کنیم.

خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

همانطور که اشاره شد این نمونه از سیستم های سرمایشی از دسته تجهیزاتی هستند که از کنار هم قرار گرفتن بخش‌ها و قطعات متعددی راه اندازی شده اند که با استفاده از دفترچه راهنمای کولر ایران رادیاتور می‌توان اطلاعات لازم از نحوه ی عملکرد و اجزای تشکیل دهنده‌ی آن را به منظور آگاهی از کارایی این سیستم سرمایشی دریافت نمود.

خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی کولر گازی ایران رادیاتور در اندیشه می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه شوفاژ رنجبری استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02636553362 و 02636522264 تماس بگیرید.