نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

فروشگاه شوفاژ رنجبری با بیش از بیست سال تجربه در صنعت تاسیسات همواره قدم به قدم در تمام فصول در تمامی ساعات شبانه روز با هدف تسهیل در امر سرمایش و گرمایش شما را همراهی میکند. فروش آغاز همراهی ماست. این جمله این معنا را باید در ذهنتان تداعی کند که فروشگاه شوفاژ رنجبری به کمک تیم تعمیرات و خدمات پس از فروش مجرب شما را در سرما و گرما، تابستان و زمستان، روز و شب همراهی میکند.

تماس با فروشگاه شوفاژ رنجبری :

02636522264

02636553362

فهرست مطالب

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

شوفاژ رنجبری دارای سابقه درخشان به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور می‌باشد و ایران رادیاتور نیز یکی از با کیفیت ترین تولید کننده‌های انواع شوفاژ و پکیج در ایران است که جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود اعم از فروش محصولات گرامایشی و سرمایشی، نصب پکیج، سرویس یا تعمیرات آن، نمایندگی‌های مجاز خود را در سراسر ایران تاسیس نموده است. اگر قصد خرید، سرویس و تعمیر محصولات ایران رادیاتور را دارید، تنها کافی است  که با ما در تماس باشید. شوفاژ رنجبری نمایندگی اصلی ایران رادیاتور در کشور می‌باشد که در سریع ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب، بالاترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خدمات نمایندگی رسمی ایران رادیاتور می‌توانید با ما در شوفاژ رنجبری تماس بگیرید.

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

انواع پکیج ایران رادیاتور در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

 • پکیج دیواری ایران رادیاتور انواع مختلفی داشته و دارای دسته بندی‌های متنوعی است که ما در ادامه به آن می پردازیم.
 • پکیج دیواری فن دار: چنانچه بعد از نصب نمودن پکیج، لوله افقی آن بیشتر از ۳۰ سانتی متر طول داشته باشد و یا پکیج دیواری ایران رادیاتور در بالکن و فضای باز نصب شده باشد، جهت هوا دهی و خروج بهتر هوا باید از نوع فن دار آن استفاده نمایید.
 • پکیج دیواری از نوع بدون فن در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور
 • پکیج دیواری از نوع تک مبدل: در پکیج ایران رادیاتور از نوع تک مبدل، انرژی از تماس مستقیم شعله با آب داخل مبدل حاصل می‌شود. در این نوع پکیج دیواری موجود در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور، رسوب ایجاد شده به علت تماس مستقیم شعله با مبدل آن است.
 • پکیج دیواری دو مبدل: نام این نوع پکیج دیواری گویای این می‌باشد که جهت گرمایش از دو مبدل که یکی اصلی بوده و دیگری صفحه‌ای است، بهره می‌برد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی حوله خشک کن در اندیشه

خدمات شوفاژ رنجبری به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

خدمات نمایندگی رسمی ایران رادیاتور شامل همه خدمات مربوط به فروش و بعد از فروش محصولات ایران رادیاتور می‌شود. البته ارائه همه خدمات و حتی فروش به شکل تخصصی تنها قابل اجرا در یک نمایندگی معتبر ایران رادیاتور می باشد که مجموعه تخصصی تاسیسات شوفاژ رنجبری با ارائه گواهی و کد اختصاصی معتبر آماده ارائه‌ی تمامی خدمات و فروش انواع پکیج‌ها به مشتریان محترم است. خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در شوفاژ رنجبری به صورت شرح  زیر می باشد:

 • نصب و راه اندازی همه محصولات ایران رادیاتور
 • سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور و همه محصولات آن
 • تعمیر و در مواقع نیاز تعویض قطعات محصولات
 • فروش محصولات ایران رادیاتور در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور حتی به شکل آنلاین با ارائه گارانتی
 • اعزام سرویس کار متخصص ایران رادیاتور در محل برای سرویس پکیج، کولرهای گازی، شوفاژ و حوله خشک کن
 • پشتیبانی همه خدمات قابل ارائه از ابتدای فروش یا تعمیر، نصب و …

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

تعمیرات محصولات توسط افراد متخصص در نمایندگی رسمی پکیج ایران رادیاتور

همانطور که اشاره شد، خرابی و بروز مشکل در پکیج های دیواری ایران رادیاتور شما احتمال زیادی دارد و مراقبت از آن بسیار دارای اهمیت می‌باشد. اما کسانی که تجربه قبلی کار بر روی انواع مدل پکیج ایران رادیاتور را نداشته و دانش تخصصی و تسلط کافی را ندارند و برای انجام خدمات پس از فروش در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور از جمله سرویس و تعمیرات پکیج، صلاحیت کافی نداشته و امکان دارد به پکیج شما خساراتی وارد نماید و تشدید مشکل آن شوند.

در بهترین حالت، امکان دارد با سرویس پکیج در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور به شکل موقتی و غیر اصولی مشکل دستگاه را حل کرده و مجددا این مشکل در روزهای بعدی تکرار خواهد شد. قطعا شما نیز به دنبال صرف هزینه مجدد نیستید، بنابراین نیاز ‌است تا حتما به متخصص ایران رادیاتور برای انجام تعمیرات آن مراجعه نمایید.

در شوفاژ رنجبری نیاز نیست که نگران تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود باشید، چرا که ما در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور انواع مدل‌های را در هر ظرفیتی تعمیر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید : کمک به خیریه اوقاف

سرویس پکیج در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

ممکن است پس از چندین سال استفاده از محصولات قابل تهیه در ایران رادیاتور مانند پکیج ایران رادیاتور و یا کولر اسپلیت یران رادیاتور، دستگاه دچار ایراد و یا خرابی شود. در این صورت باید با نمایندگی‌های اصلی ایران رادیاتور تماس حاصل نمایید. کارشناسان شوفاژ رنجبری که یکی از نمایندگان مجاز ایران رادیاتور هستند، می‌توانند با توجه به مشکل مربوطه شما را راهنمایی کنند. همچنین لازم به ذکر است که جهت جلوگیری و کاهش این مشکلات بهتر است که نسبت به پی گیری سرویس دوره‌ای محصولات کوتاهی نکنید. در سرویس پکیج های نمایندگی رسمی ایران رادیاتور یکی از مهم ترین مسائل نگهداری، کارایی بالا و طول عمر وسیله گرمایشی و سرمایشی می‌باشد که البته به دست سرویسکار متخصص و نه هر سرویسکار تجربی انجام خواهد شد. همیشه این مورد را در نظر داشته باشید که شما برای سرویس پکیج خود با اعزام هر فرد همان هزینه و بیشتر اوقات بیشتر از آن نیز تقبل می‌کنید، بنابراین بهترین و متخصص ترین را انتخاب نمایید. سرویس سالیانه پکیج ایران رادیاتور خدمت دیگری می‌باش که سرویسکاران متعهد نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در همه نقاط ایران ارائه می دهند. با سرویس دوره ای پکیج‌های ایران رادیاتور از خراب شدن و هزینه‌های تعمیرات این محصول پیشگیری کنید. از دیگر مزیای سرویس پکیج در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور، کاهش استهلاک و افزایش عمر مفید این محصول می باشد.

اگر به دنبال بهترین سرویسکار پکیج می‌باشید و می‌خواهید در کم ترین زمان ممکن برای سرویس پکیج در محل اقدام نمایید، هزینه‌ای معقول و به صرفه برای سرویس کردن پرداخت کنید و یا تا جایی که امکان دارد کم ترین هزینه و قیمت را پرداخت نمایید و در نهایت به دنبال کیفیت و سرعت عمل بالا هستید، برای دسترسی به همه این موارد باید به یک نمایندگی رسمی ایران رادیاتور که دارای کد اختصاصی نمایندگی ایران رادیاتور است مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر قدس

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

شوفاژ رنجبری به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور کدام مشکلات را برطرف خواهد کرد؟

تنوع مشکلات بسیار است و بعضی از این مشکلات ساده بوده و با باز و بسته کردن شیر و یا ریست کردن آن و به طور کلی کردن سرویس پکیج ایران رادیاتور برطرف می‌گردد. اما این مسئله در رابطه با بسیاری از مشکلات پکیج صادق نیست و حتما باید به تعمیرکار متخصص برای رفع مشکل دستگاه مراجعه نمایید. بعضی از این مشکلات شامل موراد زیر می‌شوند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 • روشن نشدن پکیج‌های دیواری و برطرف شدن مشکل آن توسط نمایندگی رسمی ایران رادیاتور
 • خاموش شدن ناگهانی و پی در پی پکیج که با سرویس برطرف می‌شود
 • افت فشار پکیج ایران رادیاتور
 • آبریزش و نشتی پکیج‌های دیواری و رفع آن توسط نمایندگی رسمی ایران رادیاتور
 • از کار افتادن دکمه‌های پکیج ایران رادیاتور
 • استشمام بوی گاز از دستگاه و تشخیص و حل مشکل توسط نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

این مشکلات و بسیاری دیگر، امکان دارد تشدید شود و در صورت عدم رسیدگی خسارات بسیاری به بار بیاورند، بنابراین باید سریعا رسیدگی شوند. برخی از آین مشکلات خطرناک بوده و مستقیما با جان شما و عزیزانتان در ارتباط می‌باشد، لذا هرگونه غفلت و سهل انگاری در تعمیرات این محصول و یا انتخاب تعمیرکار می‌تواند فاجعه به بار بیاورد.

قیمت پکیج در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

قیمت پکیج ایران رادیاتور در کنارکیفیت خوب و  بسیار مناسب و منطقی است که اقشار مختلف جامعه توان خرید انواع مدل‌های این محصول و ظرفیت های متنوع آن را دارند. از این رو در سال‌های اخیر شرکت تولیدی ایران رادیاتور علاوه بر تولید رادیاتورهای آلومینیومی اقدام به تولید و ارائه پکیج های دیواری هم کرده است. این برن به علت داشتن سال ها تجربه در عرصه فروش و تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در همان شروع کار توانست سهم گسترده‌ای ا از بازار فروش را دست بگیرد که بیشتر سازندگان ساختمان به سبب قیمت مناسب و طول عمر بالای این محصول ترجیح می دهند از این پکیج استفاده کننده، به گونه ای که ایران رادیاتور در طی مدت زمان کوتاهی توانست به دومین سازنده مطرح در عرصه تولید پکیج دیواری ارتقا یابد. پکیج ایران رادیاتور دارای مدل های متنوعی است که متناسب با نیاز مختلف منازل ایرانی طراحی شده است.

بیشتر بخوانید : نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اندیشه

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

مشاوره فنی در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

شوفاژ رنجبری به عنوان یکی از اولین و برترین نمایندگی‌های ایران رادیاتور در ایران مشغول به خدمت رسانی است.  حتی  اگر زمان کافی برای مراجعه و تعمیر پکیج و دیگر محصولات در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور را ندارید، به هیچ عنوان نگران نباشید، چرا که نمایندگی رسمی ایران رادیاتور با یک تماس  در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص را در محل اعزام می‌کند. این نمایندگی همه خدمات مربوط به محصولات ایران رادیاتور را در همه مناطق کشور به صورت تخصصی ارائه می‌دهد.

محصولات ایران رادیاتور به وسیله گروه صنعتی ایران رادیاتور درون ایران تولید و عرضه می‌گردند و همین مسئله منجر به دسترسی آسان به پکیج‌های ایران رادیاتور شده خواهد شد. اما این تنها کالاست که به راحتی به دست می‌آید و خدمات همراه با محصول چیزی می‌باشد که فروشگاه‌های مختلف را از یکدیگر متمایز می‌کند. در واقع شوفاژ رنجبری با تمرکز بر بخش غیر ملموس محصولات در نمایندگی رسمی ایران رادیاتور خود را به جایگاه بهترین نمایندگی رسانده است.

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

شماره تماس : 02636553362 و 02636522264